Civetta Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Garni Ongaro Ocena: 7,1

„Okolica przepiękna, byliśmy w martwym sezonie, także było bardzo cicho i spokojnie.”

• Hotel Garni la Stua Ocena: 9,2

„Miły personel, czysto w pokojach, pokoje przestrzenne.”

• „Fajny i przytulny Hotel. Pokoje zawsze czyste. . Bardzo miły i uprzejmy personel zawsze uśmiechnięty. Dobra lokalizacja. Cicho i spokojnie oddalony od tłumów turystów. Śniadania bardzo dobre. Sporo słodkości ciast i ciasteczek co akurat było denerwujące ( dzieci 3 i 5 lat zaczynały dzień od ciasteczek🙄). Polecam. ”

• Hotel Alle Alpi Ocena: 10,0

„Bardzo miły, uprzejmy i pomocny personel, dlatego atmosfera w hotelu panuje rodzinna i przyjazna. Lokalizacja hotelu bardzo dobra, w sercu miasteczka, blisko do wyciągu. Mieliśmy 3-osobowy pokój z balkonem, dość przestronnie i wygodnie. Lózka ok, jedynie koce do przykrywania wełniano-kłujące.”

• Hotel Garni Ongaro Ocena: 10,0

„Świetna lokalizacja, właściciel sympatyczny, miła obsługa. Piękny widok z okien.”

• „blisko Punta Penii !!!!”

• Albergo Genzianella Ocena: 8,8

„Bardzo przyjemny hotel, dobre śniadanie, czyste i komfortowe pokoje.”

• Hotel Lorenzini Ski Ocena: 7,1

„Hotel odpowiadał opisowi oraz cena była adekwatna do jakości.”

• „Super atmosfera, znakomita i miła obsługa!”

• Hotel Garni la Stua Ocena: 9,2

„- czysto i przytulnie w pokoju - duża łazienka, duża kabina prysznicowa, od razu ciepła woda - ogrzewanie i klimatyzacja (trochę dyskretnie ukryty panel sterujący) - smaczne i różnorodne śniadanie - lokalizacja w przepięknej miejscowości, blisko do lokalnego centrum - godny polecenia na letni wypoczynek”

18 Najlepszych Hoteli w regionie Civetta