Kluż Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Hanul Fullton Ocena: 5,4

„Dobra lokalizacja i ciekawe rozwiązanie architektoniczne, wygodne łóżko, ale na tym koniec zalet”

• Hotel Olimp Ocena: 7,9

„Pomocna obsługa, dobra lokalizacja, dobra cena w stosunku do jakości hotelu ”

• Hotel Ary Ocena: 8,8

„Bardzo miła obsługa, bez problemu można się porozumieć w języku angielskim. Smaczne jedzenie, przystępna cena.”

• Motel Sun Garden Ocena: 9,6

„Smaczne śniadanie, Lokalizacja dobra jeżeli ma się samochód”

• Youthink Hostel Ocena: 7,5

„Bardzo dogodna lokalizacja-10 minut pieszo do centrum; możliwość zaparkowania samochodu na posesji; wygodne łóżko; produkty na śniadanie w części "domowe"”

• Helga House Ocena: 10,0

„Bardzo dobra lokalizacja”

• Hotel Transilvania Ocena: 8,8

„Bardzo dobra lokalizacja. Ciekawy styl architektoniczny. Miła obsługa. Lato powinno być wspaniały (jeżeli jest klimatyzacja).”

• Hotel Confort Ocena: 10,0

„Hotel wspaniały czysciutko, super miejsce. Bezpieczne. Hotel warty tej ceny. Mieszkaliśmy w studio ( 401) Atmosfera jak w domu A przede wszystkim miła Pani w recepcji. ( blondynka) Przywitała nas bardzo milo. Czulismy sie na prawde mile widziani. Zaluje ze nie zapytalalismy o imie. Pomogła nam bardzo. Także specjalne podziękowania dla niej. Zal bylo wyjezdzac Chcielismy zostac jeszcze jednna noc. Ale niestety nie bylo wolnych pokoi. Wniosek z tego ze ludzie uwielbiaja ten obiekt. I my do tego grona sie teraz tez zaliczamy. Polecamy. Następnym razem też się tutaj zatrzymamy.”

• „Bardzo dobra lokalizacja w dobrej cenie.”

• Enjoy Hostel Ocena: 5,4

„Konkretny gospodarz - można się dogadać podejrzewam w każdym temacie (pracuje jednocześnie na nocnej taksówce). W miarę tanie jak na Cluj Napoca i niedaleko centrum - można dojść pieszo w kilka minut. Raczej czysto.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Kluż