2. Румунія: відгуки про готелі
Constanţa County Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel Ten Constanta Оцінка за відгуками: 9

“Розташування, організація“

• Vila Ducu - Adults Only ( +16 ) Оцінка за відгуками: 10

“Наприкінці травня у нас з'явилася можливість відпочити кілька днів у цьому готелі. Незалежно від того, що ми приїхали пізно, потрапили в готель ми без проблем. Господар був на зв'язку телефоном і пояснив нам, як потрапити на територію. Власник, до речі, дуже приємний та уважний до гостей. На території є парковка, це дуже зручно. Взагалі вся територія готелю оснащена дуже грамотно і весь простір використано максимально. Номери з гарним дизайном, зручні, з балконом, телевізором, холодильником та просторим санвузлом. Чистота в номері ідеальна та ліжко дуже комфортне. Якщо у вас є можливість, не відмовляйтеся від сніданку, він дуже смачний і великий для однієї людини. На першому поверсі є простора їдальня, але ми замовляли сніданок у номер. Також у їдальні є кавоварка, де завжди можна самому приготувати чашку кави. Ми провели незабутні дні у цьому готелі та бажаємо цьому місцю процвітання та успіху. Окреме дякую власнику за те, що взяв на себе відповідальність і дав притулок біженцям з України. Подяка та повага таким людям.“

• Hotel Hawaii Оцінка за відгуками: 10

“Все дуже сподобалось , гарні, великі, чисті номера , дуже смачні , різноманітні сніданки. Рекомендую 100% !“

• Hotel Excelsior Mamaia Nord Оцінка за відгуками: 10

“Все ідеально. Чисто, охайно, гарний ремонт, смачний сніданок.“

• Golden Rose Residence Оцінка за відгуками: 10

“Дуже сподобався номер: чистий та просторий затишний та зручний. Великі, комфортні ліжка. Достатньо велика ванна кімната з всіма необхідними аксесуарами. Розташований біля великого гіпермаркету та парку.“

• Hotel Maria Оцінка за відгуками: 8

“Розташування,чисто“

• Hotel Dedal Оцінка за відгуками: 3

“Привітний персонал, сніданок. Паркування, гаряча вода, в цілому свіжий ремонт. Чисті рушники.“

• Hotel Bavaria Blu Оцінка за відгуками: 10

“Кожного разу коли ми приїздим в цей готель нас зустрічають привітні дівчата на рецепції) Приємно дивує, що за наявності вільних номерів підвищують категорію номеру) Чудове розташування та хороший сніданок. Зупинялись тут разів 5-6 і повернемося не раз)“

• Olympic Boutique Оцінка за відгуками: 10

“Чисто, фото відповідає реальності, круте розташування не далеко від моря та з балкону нашого номеру було видно море, біля готелю багато кафе та ресторанів, в номері все було супер, чисті простирадла, чиста ванна кімната, два телевізори smart, тапочки, каво машина з 6 капсулами кави, чайник з чаєм, також компліментом від адміністрації готелю були цукерки на рушниках та бісквіти на столику. На прохання заселити нас не о 14:00 годині, а зранку о 8:00, адміністрація готелю погодилась. Наш потяг прибував о 07:22, коли дісталися до готелю, адміністратор віддала ключі та заселила. Дорога була важкою тому ми одразу пішли спати і пропустили сніданок, але на наступний день адміністратор запросила нас на сніданок. Сніданок був смачний, яєчня з бринзою та пармезаном, салат, капучіно та різноманітні кекси, печиво, горішки(які я для себе і обрала). Цей готель просто супер для сімейного відпочинку. Я впевнена, що в сезон відпочити з сімʼєю було б супер, тому ми обовʼязково повернемося вже на відпочинок, а не по роботі.“

• Hotel Randy Оцінка за відгуками: 1

“Нічого“