2. Portugalsko - hodnotenia hotelov
  3. Portugalsko - hodnotenia hotelov
Vicentina Coast Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Sagres Time Apartamentos Priemerné hodnotenie: 10

„Pristranný a pohodlný apartmán, klimatizácia v každej izbe, super vybavenie, pohodlné postele a tichá lokalita.“

• Apartamentos Atlantico by Umbral Priemerné hodnotenie: 7

„Pre 1-2 noci mimo sezóny úplne postačujúci samostatný apartmán s dobrým pomerom ceny/kvality. Posteľ s hrubým matracom bola pohodlná, bonusom sú dve deky namiesto jednej spoločnej, manželskej. Kúpeľňa a kuchyňa boli čisté, parking hneď pri vchode. Recepčný prišiel na dohodnutý čas, vôbec sme nečakali.“

• Cerca da Vitoria 3 Milfontes Priemerné hodnotenie: 10

„Vsetko“

• Tonel Apartamentos Turisticos Priemerné hodnotenie: 9

„Pekný čistý apartmán. Dobre vybavený. Príjemná terasa. Milí personál. Dobrá lokalita. Odporúčame.“

• Salema Beach Private Villa Priemerné hodnotenie: 6

„Dobrá lokalita“

• Monte Chabouco - Alojamento Local Priemerné hodnotenie: 10

„Útulný a čistý dom v tichej lokalite,“

• Atlantic Sagres Priemerné hodnotenie: 8

„Čistý a relatívne moderný, zariadeny apartmán aj so základnými vecami ako v kúpeľni na osobnú potrebu tak aj v kuchyni, takže človek nemusí úplne všetko kupovať. Funkčná klimatizácia. Podzemná garáž v prípade potreby, reštaurácia cez cestu, občianska vybavenosť peši v okolí, ako aj na pláže. Slušná majiteľka aj správkyňa, ktorá nám odovzdala apartmán.“

• Casa Azul Sagres - Rooms & Apartments Priemerné hodnotenie: 10

„Super lokalita, perfektne vybavenie izby, top matrace, veľmi útulné, odporúčam. Vynikajúce raňajky a veľmi ústretový personál 👌😁“