Kreta Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Elektra Beach Hotel Ocena: 9,2

„Bardzo duży wybór na śniadaniu, codziennie sprzątane pokoje i wymieniane ręczniki. Blisko do morza, fajny i duży basen na miejscu :-)”

• Renieris Hotel Ocena: 10,0

„Wszystko super 👌”

• „Przemiła obsługa, pyszne śniadania, bliskość do plaży. Cisza, spokój. Panie udostępniły nam parasole słoneczne i starały się pomóc w każdej sprawie. Co więcej mogliśmy opuścić pokój po godzinie 16. Polecam ten hotel, chętnie tam wrócę, ale do innego pokoju - bez grzyba.”

• Pasiphae Hotel Ocena: 8,8

„Przesympatyczni ludzie prowadzący hotel. Czysto, smaczne śniadania ☺️ Fajna lokalizacja, tanio ;) ”

• Village Oasis Annex Ocena: 8,8

„Obiekt w samym centrum, jednak oddalony od zgiełku nocnego życia miasta ☺️”

• Halepa Hotel Ocena: 7,5

„Klimat całego obiektu jest niepowtarzalny.Sam hotel jest przyjemny i ogród przed głównym wejściem jest bardzo zadbany.Ogólnie bardzo fajne samopoczucie panuje w obiekcie.Wypocząłem ,zrelaksowałem się i mile wspominam to miejsce.”

• Irida Hotel Ocena: 10,0

„bardzo dobra lokalizacja , czysto , profesjonalnie , blisko centrum , świetna baza wypadowa do miasta , super śniadanie”

• Hotel Ideon Ocena: 8,8

„Łóżka wygodne, pokój sprzątany codziennie, personel bardzo przyjazny i pomocny w każdej sprawie, a śniadania dobre/domowe.”

• „Jestesmy zadowoleni z pobytu w objekcie. 10 min od obiektu przystanek autobusowy. Jedzenie nie bylo najgorsze ale szalu nie bylo. Codziennie inne danie dnia kuchni greckiej. Nasza 2 letnia corka byla bardzo zadowolona z placu zabaw i salonu gier oraz Minidisco dla dzieci.”

• Nora Hotel Ocena: 9,6

„Bardzo przyjemny hotel z widokiem na port. Do centrum parę minut na piechotę, ale to ma plus, że jest cisza i spokój. No i atrakcyjna cena :)”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Kreta