Крит Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Melissa Apartments, Studios & Suites Оцінка за відгуками: 10

“Привітні господарі, чистота в номерах. Наявність басейну. Поруч великий маркет, гарні краєвиди на гори. Відмінне прибирання , постіль та рушники чисті. Зручні матраси та подушки. Вночі тихо, і затишно. Головне щоб інші туристи не шуміли :)“

• Aphrodite Beach Оцінка за відгуками: 10

“Гарне розташування на березі моря! Чудовий невеличкий пляж. Дуже чисто . Смачні різноманітні сніданки!!! Поруч є гарні таверни із смачною їжею. Супермаркет. Зручно, біля автобусної зупинки в м. ХАНІЯ. Чистий охайний басейн. Бар. Персонал готелю дуже привітний і професійний. Номер великий і чистий. Щоденно прибирання.“

• Studio for Couples near Downtown Оцінка за відгуками: 5

“Було дійсно чисто, гарна постіль, рушники, є всі електричні прилади мікрохвильовка, праска, фен, чайник, плитка вентилятор, холодильник…“

• Danai's Loft Оцінка за відгуками: 10

“Чудовий номер, є все для комфортного проживання:) Хоч ми і були всього одну ніч, але апартаменти дуже сподобались: сучасні, просторі, чисті, навіть є кращими, ніж на фото:)“

• Kalami Rooms Оцінка за відгуками: 10

“Все було чудово. Номер такий як на фото. Все чисто, прибирають часто. Єдине що, ліжко було за тверде, не зовсім під нас. Але найважливіше що тиха місцевість і спокій. З вікна чути шум моря. На території гуляють котики. Приходять частенько на сніданок🤗☺️“

• Niros Beachfront Aparthotel Оцінка за відгуками: 10

“Бронювала це житло для своїх друзів, їм все сподобалося!І смачні сніданки)“

• Ekavi Apartments Оцінка за відгуками: 10

“Все було чудово:) Вид на море перевершив усі очікування🌞 Номер великий і просторий, прибирання було кожного дня, персонал добродушний і ввічливий ( бармен біля басейну чудова людина). Ми дуже задоволені, що обрали саме ці апартаменти🏝️“

• Loggia Traditional Suites Оцінка за відгуками: 10

“Відпочинок в центрі старого міста. Близько знаходиться супермаркет і багато ресторанчиків.Чисті апартаменти. Є все необхідне для приготування їжі. Холодильник. Кондиціонер. Зручне ліжко, . Прибирання кожного дня . Замінюють рушники за необхідністю. Є фен, праска, косметичні засоби. Дякуємо за спокійний комфортний відпочинок власниці. Обов'язково приїдемо ще.“

• AMNISIADES APARTMENTS Оцінка за відгуками: 10

“Розташування апартаментів дуже зручне, адже знаходиться неподалік аеропорту Іракліону (10 хв автобусом чи автомобілем). Також поряд знаходиться автобусна зупинка. В 7 хв від апартаментів чудовий піщаний пляж. Нас зустріли неймовірні дівчата адміністраторки та чемно показали наш номер і територію, вони були дуже уважними та доброзичливими. Вам не потрібно кудись їхати в пошуках місця для сніданку/обіду/вечері, адже там ви можете відвідати кафе, спостерігаючи як тренуються коники. А також ви можете погладити коників, кіз, віслюка, що там проживають на території комплексу. Кімната у нас була невеличка, але дуже чиста, і в ній було все необхідне.“

• Sueno Villas Оцінка за відгуками: 10

“Дуже сподобалось відпочивати у цій віллі. Простора, світла, дуже багато приємних деталей. Є все для комфортного відпочинку.“