Dolomiti Ski Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Pension Haus Tirol Ocena: 9,2

„Położony wysoko w górach, ale widok wart tej wspinaczki. Wyposażenie więcej niż standardowe jeśli chodzi o jakość. Bardzo mili ludzie, którzy to prowadzą. Czystość na poziomie luxusklasse. Szczerze polecam.”

• Sporthotel Zoll Ocena: 9,2

„Bardzo dobre śniadania. Wygodne pokoje. Piękna lokalizacja. Polecam przejazd kolejka górską (bez kolejek, bez dodatkowych opłat, bez ograniczeń znanych z naszych gór jak np. Tatry). Wejscie na szczyt góry (20190 m npm. jest proste jak bieganie po płaskim. Bardzo fajne trasy rowerowe.”

• Gasthof Mesnerwirt Ocena: 7,9

„Fantastyczna lokalizacja wysoko nad Bolzano, już w chmurach - wieczorem przepiękny widok z góry na światła Bolzano, rano niestety przesłonięty przez chmury, a szkoda. Ekstremalny dojazd do Obrinn od strony Bolzano i drogi SS508 - wąziutka asfaltowa dróżka wijąca się zalesionym zboczem górskim cały czas stromo do góry, z tysiącem zakrętów i przepaściami z prawej strony - jest co wspominać!”

• Hotel Olimpia Ocena: 8,3

„Bardzo dobre śniadania w formie bufetu, bogaty asortyment, pyszna kawa, duża przestronna łazienka, czystko, obsługa płynnie mówiąca po angielsku, blisko darmowy parking i świetna lokalizacja - samo centrum miejscowości”

• „bardzo przyjazna i miła Pani Sonia, nie zrażona naszym późniejszym przyjazdem”

• „Obiekt położony na uboczu miasta. Recepcja sprawna. Bagażowy pomocny. Pokój duży i czysty. HB w cenie 149 euro ! to super cena. Kolacja w eleganckiej sali, kelnerska obsługa na dobrym poziomie (warta napiwku), szef sali uważnie doglądał pracę kelnerów. Posiłek wielodaniowy poczynając od bufetu przystawek zimnych i ciepłych, pierwsze i drugie danie, desery i owoce. Bardzo smaczna kolacja typowo włoska staranna kuchnia ze świeżych produktów w ilości nie do przejedzenia nawet po tygodniu wędrówki po górach. Zaproponowane wino było super a cena przystępna. Śniadanie ok. Rozliczenie bez zastrzeżeń.”

• Casa Moresc Ocena: 10,0

„Wyjątkowo pyszne śniadania i kawa!”

• Garni Sonne Ocena: 9,6

„Uprzejmy gospodarz zaproponował garaż dla naszych motocykli .”

• Hotel Zirmes Ocena: 8,8

„Śniadania smaczne, obiekt czysty, dobrze położony.”

• „Obsługa 10 z klasą. Obiekt super. To były piękne dni.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Dolomiti Ski