Dolomity Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Al Benvenuto Ocena: 9,6

„Czysto, tanio, komfortowo. Obsluga mila, pomocna. Dobra lokalizacja na przerwe w podrozy, widoki z okna piekne!”

• „Miły personel, bardzo dobre posiłki i dodatkowo najlepszy relaks po całym dniu w górach w jacuzzi. Polecam! ”

• Hotel Piccolo Pocol Ocena: 10,0

„Pokój był bardzo czysty, sprzątany codziennie, Łózko bardzo wygodne a personel niezwykle miły i uprzejmy. Polecił bym ten hotel każdemu a problemy z internetem myślę, że właściciele wezmą sobie do siebie i poprawią jakość co zdecydowanie polepszy jeszcze bardziej jakość wypoczynku i ilość gości.”

• Hotel Edelweiß Ocena: 10,0

„Wspaniały hotel. Bardzo duże pokoje. Fantastyczna obsługa i świetne jedzenie. Bardzo obfite śniadania, smaczne kolacje. Byliśmy, i jesteśmy nadal, zachwyceni tym miejscem. Po pierwszym dniu, gdy obsługa zorientowała się, że nie mówimy po włosku i słabo po niemiecku, podczas kolacji czekało na nas na stole menu w języku angielskim specjalnie przygotowane, żebyśmy wiedzieli, co zamawiamy. Był to wspaniały gest ze strony obsługi i czuliśmy się dzięki temu dużo lepiej. Polecam to miejsce. My na pewno tam wrócimy!”

• „Ładny obiekt w blisko lasu. Niektóre szlaki rozpoczynały się tuż przy pensjonacie. Pyszne śniadania z domowymi wypiekami oraz urozmaicone wieczorne menu. Miła obsługa. Rodzinna atmosfera. Bardzo przyjemna pościel. Świetna organizacja na sali jadalnej.”

• Hotel Sachsenklemme Ocena: 10,0

„Bardzo czyste pokoje. Tuż obok restauracja z własnym browarem, przepyszne piwo. Miejsce idealne na nocleg tranzytowy w czasie podróży do Włoch.”

• Hotel Cantaleone Ocena: 8,8

„Polecam, dobre miejsce na nocleg w drodze na południe Włoch. Blisko do autostrady. Piękne góry wokół. Duży parking. Bardzo miły właściciel !!! - z powodu korków na autostradzie dotarliśmy na miejsce o północy. Właściciel, po wcześniejszym telefonie, czekał na nas. Ładny pokój z łazienką, po remoncie, reszta w starym stylu, ale czysto. Śniadanie OK. - są bułki, ser i wędlina, i słodkie. W przyszłości skorzystam jeszcze z tej oferty.”

• „Wyśmienite położenie.”

• Hotel Ariston Ocena: 7,5

„czystosc, uprzejmy i mily personel”

• Alpin Hotel Gudrun Ocena: 8,8

„Zatrzymaliśmy się na nocleg w drodze z Polski do Toskanii. Nie było problemu z późnym przyjazdem, klucz czekał na nas w recepcji, a właściciel zadzwonił zapytać czy wszystko w porządku. Pokój był przestronny i czysty z pięknym widokiem. Czystość łazienki również na wysokim poziomie. Śniadanie bardzo smaczne, zarówno słodkie jak wytrawne. Największym plusem była obsługa- uśmiechnięci ludzie, dbający o komfort nas wszytskich (podrozowalismy z niemowleciem). Polecam!”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Dolomity