Drôme Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Krotka odleglosc od autostrady.”

• „Odnowiony czysty, pachnący hotel, uprzejmy personel, śniadanie bardzo dobre od godz. 5:30. Kolacje serwowana do stolika uraczyła za małe pieniądze nasze podniebienia. Dobre miejsce na przerwę w podróży w pobliżu autostrady.”

• Hôtel de Lyon Ocena: 3,3

„nic”

• Hôtel Rose des Vents Ocena: 10,0

„Klimat hotelu, zacisze, fajne miejsce.”

• „śniadanie było smaczne, łózko bardzo wygodne”

• „wszystko fajne”

• „Automat, dzięki któremu można się zameldować się po zamknięciu recepcji. Zamkniety parking na terenie obiektu. Sympatyczny Pan w recepcji.”

• Ace Hotel Valence Ocena: 8,3

„Dojechałem do hotelu o godzinie 1 w nocy, recepcja była czynna, na ogrodzonym parkingu było miejsce. Łatwo było do hotelu dojechać, znaleźć też było łatwo - świecił duży neon. Pokój czysty, wyposażenie adekwatne do ceny. Polecam do przespania się w podróży samochodem.”

• „Czysty, sprawne meldowanie, bardzo atrakcyjna cena za wygodne i czyste miejsce do spania. Doskonałe na przenocowanie w drodze. Miejsce z ławeczkami i stolikami na zewnątrz. Wygodny , zamykany solidną bramą parking. Możliwość łączenia pokoi.”

• „Bardzo miła Pani w recepcji. W hotelu byłam przejazdem i miał on pełnić funkcję typowo noclegową i w moim przypadku spełnił.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Drôme