Dubai Emirate Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Wszystko”

• Al Khoory Atrium Ocena: 9,6

„Śniadania bardzo urozmaicone, mogliśmy znaleźć coś dla siebie. Lokalizacja w porządku, można spokojnie dotrzeć do linii metra i się nie zmęczyć ;) Personel uczynny, pomocny, nie było problemu. Ogółem jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu, polecamy!”

• Admiral Plaza Hotel Ocena: 10,0

„Wszystko w jak najlepszym porządku ”

• „Duże wygodne pokoje, dobre śniadanie, super stosunek jakości do ceny, około 15 minut do Centrum handlowego i stacji metra ”

• „Lokalizacja fantastyczna. Niezwykle miły personel. Ujmujący zwyczaj wręczania białej róży paniom, które były gościem hotelu. Wzorowa czystość i dbałość o potrzeby gości. Pokoje z widokiem na Burj Khalifa są doprawdy niepowtarzalne. ”

• Flora Inn Hotel Ocena: 10,0

„Obsługa była bardzo miła, uprzejma. W restauracji kelner zaskakiwał nas swoją uprzejmością podczas śniadań. Był bardzo pomocny i sympatyczny w stosunku do dzieci. Hotel znajdował się w dogodnym miejscu, ponieważ nieopodal znajdowało się metro i lotnisko. To duży plus, że hotel posiadał swój prywatny bus, który dowoził na lotnisko (w cenie doby hotelowej). Na samej górze znajdował się basen, który był czysty, a całe piętro było esetetyczne. Nieopodal hotelu znajdował się sklep, który posaidał artykuły w przystępnych cenach. Pomimo tego, że tuż obok trwały budowy w hotelu było nadal cicho.”

• „W tym hotelu spaliśmy już drugi raz i wrażenia są te same. Śniadanie było smaczne i nie różniło się jakością od innych hoteli tego typu. Obsługa bardzo miła i sympatyczna. Pokój estetyczny i czysty.”

• Palace Downtown Ocena: 9,6

„Smaczne urozmaicone śniadania. Hotel bardzo ładny, komfortowy.Bardzo dobra lokalizacja. Z basenu widok na Burj Khalifa. Same plusy. Z niektórych pokoi widok na fontanny.”

• Atana Hotel Ocena: 10,0

„Jestem 5 raz w Dubaju, ten hotel super za tą cenę Widoki z 18 piętra wspaniałe Polecam!!”

• Gateway Hotel Ocena: 9,2

„Hotel bardzo czysty, obsługa miła i pomocna. Duży wybór i smaczne śniadania. Udało się przedłużyć dobę hotelową do 14. Tanie i dobre restauracje w okolicy. Bardzo dobre wifi”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Dubai Emirate