2. Іспанія: відгуки про готелі
  3. Іспанія: відгуки про готелі
Empordà Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel Risech Оцінка за відгуками: 10

“Все справді було відмінно, номер затишний, чудовий захід сонця з балкону, персонал відгукнувся на наші прохання. Поряд з готелем можна орендувати моторний човен і познайомитися з усіма найближчими лагунами, але зверніть увагу, після 14:00 здіймаються хвилі. Сподобалася парковка - на 1 євро дорожче ніж навпроти готелю, але цілком надійна і захищена.“

• Sercotel Hotel President Оцінка за відгуками: 10

“Чисто, зручно, багато місця. Сучасна ванна з джакузі. Дівчина з рецепції привезла дитяче ліжечко через 5хв після заселення. Все відмінно.“

• Apoteka apartaments Оцінка за відгуками: 10

“Все дуже добре. Чудове розташування. Чисто, нові кухонні меблі, посуд, пральна та посудомийна машина.“

• Holiday Home Olalla Оцінка за відгуками: 2

“У цьому помешкання тішить прибудинкова територія, басейн та наявність моря у місті!“

• Hotel Roses Platja Оцінка за відгуками: 8

“Місце розташування готелю відмінне“

• Encís d'Empordà -Adults Only- Оцінка за відгуками: 10

“Все супер: місце, атмосфера, привітні власники, сніданки!“

• Hotel Parc Оцінка за відгуками: 8

“Розташування супер, ,безкоштовний паркінг поруч, гарний сніданок з видом на море“

• Hotel & Spa Terraza 4 Sup Оцінка за відгуками: 10

“Професійний персонал, чистота, доброзичливість, розташування.“

• Can Bassa Оцінка за відгуками: 10

“Просто неймовірне місце, тихо, гарна природа, чудові апартаменти. Нам сподобалася в будинку гарна облаштована кухня, чистота, наповнення кімнат. Дуже гарна атмосфера на всій територій, все зроблено дуже якісно, з любовʼю та увагою до деталей. Нашій сімʼї все дуже сподобалося. Були приємно здивовані Василем - нашим співвітчизником, мали з ним приємні розмови про історію цього місці. Дякую що ви є, до вас хочеться повертатися!“

• Hotel Los Angeles Оцінка за відгуками: 10

“Все. Рекомендую“