Eubea Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Argo Hotel Ocena: 10,0

„Wspaniały pobyt we wrześniu w rodzinnym hotelu, który zapewnia obsługę na najwyższym poziomie. To miejsce, w którym na pewno odpoczniecie. Daleko od zgiełku, położony nad cudowną zatoką, w otoczeniu kilku kawiarni. Wracając do samego hotelu - atmosfera wspaniała, pokoje w typowym greckim klimacie maja wszystko co potrzeba. śNiadania smaczne, przyrządzone z regionalnych produktów na miejscu przez gospodarzy. Polecam ”

• Paliria Hotel Ocena: 6,7

„Świetna lokalizacja ”

• Hotel Aidipsos Ocena: 9,6

„Bardzo mili ludzie. Bardzo polecam.”

• Korelis' Apartments Ocena: 10,0

„Zarówno apartament jak i samo miejsce były doskonale przygotowane na przyjęcie gości. Mimo nieobecności gospodarza był z nim bardzo dobry kontakt, wielokrotnie byliśmy pytani czy niczego nie potrzebujemy, widoczna była dbałość o potrzeby gości. Mogliśmy w doskonałych warunkach spędzić wakacje ciesząc się spokojem i ciszą.”

• Garyfallia Ocena: 7,5

„Podobała mi się lokalizacja obiektu. Na stronie Booking.com jest napisane odległość do plaży 3 km ,a w rzeczywistości jest 300 m. . Spokojna i cicha okolica, dodatkowo ciepłe źródła . Dobre jedzenie w pobliskich restauracjach.”

• „basen, otczenie obiektu, pomoc gospodarzy”

• Flora's Beach House Ocena: 8,3

„Bardzo dobra lokalizacja (z mieszkania do plaży 40 kroków :)). Leżaki i parasol w cenie. Bardzo miły i pomocny gospodarz. Brak tłoku na plaży.”

• Almira Mare Ocena: 10,0

„Ogólnie jestem bardzo zadowolona z pobytu w Hotelu. Hotel bardzo ładny, niezbyt duży, estetyczny, czysty, obsługa bardzo miła i pomocna. Smaczne śniadania. Bardzo fajne baseny dla malutkich dzieci, starszych dzieci i dla dorosłych. Przy basenie dodatkowe udogodnienia dla małych dzieci typu chuśtawka, domek, bujaczki. Piękne widoki z głównego tarasu, a także z balkonu. W restauracji przy plaży również bardzo dobre jedzenie i miła atmosfera. W barze przy plaży fajna atmosfera dobre drinki. Cudowne widoki na zatokę i na wyspę Ewia po drugiej stronie. Bardzo romantyczne spokojne miejsce. Plaża wąska ale piaszczysta z parasolami. Morze czyste i ciepłe. Warto odwiedzić pobliskie tawerny, w których serwowane jest również smaczne jedzenie i gwarantowany niezwykły klimat. Jeśli lubisz owoce morza z pewnością w okolicznych tawernach bedziesz mieć możliwość je skosztować. Polecam ten hotel dla rodzin z dziećmi. Okolica bardzo spokojna, bardzo klimatyna, piękne widoki. Fantastyczne miejsce na wypoczynek i na "naładowanie akumulatorów"”

• Evia Hotel & Suites Ocena: 10,0

„Rewelacyjne miejsce na wakacyjny odpoczynek, hotel bardzo ładny, czysty i zadbany. Obsługa na wysokim poziomie. Fajny basen (duży i głęboki), wydzielona część dla małych dzieci (brodzik). Dobra lokalizacja, od portu jakieś 10 min spacerem. Nasz pobyt trwał 7 dni. Podróżowaliśmy z dziećmi w wieku 4, 9, 10 i 11 lat. Wszystkim bardzo się podobało. Naprawdę polecam!”

• „Piekne połozenie , uroczy widok z wszystkich pokoi na morze , świetna lokalizacja przy plazy . Ladny basen choć wąski . Czystość , mila obsluga .Rewelacja sala na posiłki na dachu obiektu z widokiem na morze . Coś pięknego .”

26 Najlepszych Hoteli w regionie Eubea