Floryda Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• The Inn On Third Ocena: 8,8

„Jeśli poszukujecie czegoś nowoczesnego ze szkła i stali to nie jest hotel dla was. Drewniane meble i podłoga noszące ślady użytkowania tworzą niesamowity klimat i cofają o kilkadziesiąt lat wstecz. Genialna i niesamowicie miła obsługa. Stylowe miejsce przy recepcji gdzie można usiąść, napić się kawy czy zimnego napoju a w pewnych godzinach również wina, przeczytać gazety, obejrzeć publikacje ze starymi zdjeciami. Trochę bardziej jak w intrygującym pensjonacie niż w ładnym ale zimnym hotelu. ”

• „Ładny hotelik z widokiem na plaże i ocean. Miła obsługa. Śniadania amerykańskie.”

• „Obiekt przy cudowniej plaży. Basen i śniadania zdecydowanie na plus”

• „Bardzo przyjemne apartamenty. Plaża i okolica”

• „Nocleg na barce to niezapomniane przeżycie. Komfortowe warunki. Dookoła woda. Miejsce parkingowe basen szczerze polecam”

• Drift Hotel Ocena: 10,0

„Super super super i tyle w temacie”

• „Łazienka w amerykańskim stylu - brakuje normalnego prysznica z słuchawką. Niby Hilton, ale każdy 3 gwiazdkowy hotel w Polsce dużo lepszy :-)”

• „W pokoju nie było suszarki, ale dostaliśmy ja w recepcji Bardzo miła obsługa Obsługa przepraszała z 10 razy za opóźniony check inn Czysto i schludnie”

• The Marlin Hotel Ocena: 10,0

„absolutnie rewelacyjny hotel pod każdym względem, polecam i z pewnością będe z niego korzystać przy kolejnym pobycie w Miami!”

• „Super hotel.Basen i stoliki przy nim.Mozna wieczorem usiąść na zewnątrz.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Floryda

na podstawie 1 549 172 Opinii o Hotelach na Booking.com