Ftiotyda Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Dellis Ocena: 9,6

„Professional obsługa. Rodzinna,miła atmosfera.Dobrze zoriętowany I komunikatywny właściciel.Czystość w hotel.Same plus zpobytu w tym hotel.Bardzo polecam.Możliwa komunikacja z właścicielem w języku polskim, angielskim czy niemieckim. Gorąco zachęcam do pobytu w hotelu.”

• „Przestrzenne pokoje. Dobra lokalizacja. Dobry stosunek ceny do jakości.”

• Front Sea Villa Ocena: 10,0

„Atmosfera, Klimat, Gościnność, jak w domu tylko na wakacjach ”

• Violetta Ocena: 8,3

„Hotel w świetnej lokalizacji, w samym centrum pięknej miejscowości Kamena Vourla, warto wybrać pokój z widokiem na morze. Hotel co prawda lata świetności ma już za sobą i pokojom przydałoby się odświeżenie ale można w nim spokojnie wypocząć. Personel niesamowicie sympatyczny i otwarty. Bezpieczny, obszerny parking. Śniadanie skromne ale wystarczające.”

• Hotel Ritsa Ocena: 9,6

„Bardzo fajna lokalizacja i miły Kostas.”

• Hotel Dellis Ocena: 10,0

„Przemily gospodarz. Super śniadania. Czystość porządek. Cisza spokój. Świetna lokalizacja.”

• Hotel Akti Ocena: 10,0

„Godny polecenia, bezpośrednio przy plaży - plaża piaszczysta, bardzo spokojna i ciacha okolica. Pokoje czyste, sprzątane podczas pobytu. Właściciele dbają o wszystko, bardzo pomocni.”

• Hotel Ena Ocena: 10,0

„Hotel godny polecenia że wszech miar, znajdujący się w sennej trochę miejscowości. Zasługuje na gwiazdkę więcej. Sądziłem, że wielkość basenu na zdjęciach to skutek odpowiedniego tricku. A faktycznie jest duży, z bardzo czystą wodą. Widok z hotelu na góry dodaje smaczku. Bardzo mili właściciele tego rodzinnego hotelu, liczne udogodnienia (winda, klimatyzacja). Doskonały hotel w podróży oraz jako baza wypadową. Bezpieczne parkowanie przed hotelem na przyleglej ulicy. Jedynie śniadania mogłyby być trochę lepsze.”

• Dimitra Hotel Ocena: 10,0

„Miła obsługa i atmosfera w hotelu. Dobra lokalizacja - blisko centrum i plaży. Codzienne sprzątanie pokoju, czyste ręczniki. Polecam!”

• Amfitrion Hotel Ocena: 10,0

„Właścicelka bardzo miła i uczynna. Pokoje komfortowe, po remoncie. Śniadanie smaczne w formie bufetu. Lokalizacja idealna. Parking przy hotelu (my zostawiliśmy auto na tydzień i wyruszyliśmy promem na Skiathos). Wszystko bez problemów.”

20 Najlepszych Hoteli w regionie Ftiotyda