Karkonosze Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Orea Resort Sklář Ocena: 7,9

„Czystość. Lokalizacja, sympatyczna obsługa restauracji, pyszne i obfite śniadania. ”

• Luční bouda Ocena: 9,6

„Kolejny, zawsze udany pobyt w tym miejscu. Poza ceną, która jest spora, jak zawsze żadnych uwag :)”

• „Lokalizacja ok”

• Hotel Astra Ocena: 10,0

„Pobyt w hotelu Astra 21 - 23 wrzesnia 2018. Bylo to urodzinowe spotkanie 5 przyjaciolek znajacych sie od 45 lat. Obsluga hotelu: panie w recepcji , personel sprzatajacy oraz kuchenny (sniadania) zasluguja na najwyzsza note. Bardzo pomocni i sympatyczni. Sniadania pyszne, basen z ciepla woda 24C, pokoje przestronne (zajmowalysmy apartament 2 pokoje) z piecioma lozkam., Lozka bardzo wygodne, posciel super czysta, pachnaca "biela". Z pewnoscia tam wrocimy.”

• „doskonała lokalizacja, czysty hotel, uprzejma obsługa. Ładny i klimatyczny budynek. W SPA są 3 różne sauny (herbal, parowa, fińska)”

• Hotel Esprit Ocena: 8,3

„Dobra cena w stosunku do jakości. Piękna okolica, nieco na uboczu. Smaczne śniadania.”

• Hotel Hradec Ocena: 10,0

„Śniadania wystarczająco urozmaicone, można się dobrze najeść przed wyprawą. Na naszą prośbę bez problemu zamieniono nam pokój na bardzo przestronny i przyjemny za co dziękujemy.”

• Hotel Skicentrum Ocena: 10,0

„Bardzo dobra lokalizacja dla osób pragnących odpocząć”

• „Śniadanie super, bardzo duży wybór produktów. Strefa wellness świetna”

• „Podobała mi się lokalizacja, bardzo blisko centrum, sala zabaw dla dzieci w środku jak i na zewnątrz plac zabaw, basen , pyszne jedzenie.”

28 Najlepszych Hoteli w regionie Karkonosze