2. Марокко: відгуки про готелі
  3. Casablanca-Settat: відгуки про готелі
Casablanca-Settat Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel de paris Оцінка за відгуками: 10

“Коли приїхали до готелю ввечері, то найперше пригостили нас супом марокканским і десертом .Персонал був дуже привітний.“

• Radisson Blu Hotel Casablanca City Center Оцінка за відгуками: 7

“Ми приїхали о 8 ранку, нам сказали що не має вільних кімнат потрібно чекати до 11 години, але за додаткову оплату нам дали номер раніше. Смачний сніданок. Зручне , велике ліжко. Навпроти готелю є каса де можна купити квитки на поїзд і трамвай на якому можна доїхати до станції Casa Voyage ( три зупинки) . До Hassan II Mosque на таксі 5-7 хвилин“

• Radisson Blu Hotel Casablanca City Center Оцінка за відгуками: 7

“Ми забронювали ще одну ніч в готелі так як повернулися ще на день в Касабланку. На цей раз нам дали кімнату де працював кондиціонер, було тепло“

• Hotel Moroccan House Оцінка за відгуками: 10

“Це готель який передає всі барви і чарівність Марокко. Всі меблі декоративні, виготовлені з дерева та яскраво розфарбовані. Цей готель схожий на музей. Сніданки (7 євро за 1 особу) просто чудові. Є випічка місцева, різні соки, оливки та багато іншого. Приємний персонал. Є хамам за окрему плату. Я б точно повернувся, щоб насолодитися перебуванням тут.“

• Novotel Casablanca City Center Оцінка за відгуками: 5

“Нормальный телевизор Один из барменов отличный парень Относительно поддерживаемое здание Профессиональная уборка“

• Hotel Moroccan House Оцінка за відгуками: 9

“Гарний готель, знаходиться біля старого міста Сніданок - шведський стіл“