2. Liban – opinie o hotelach
  3. Liban – opinie o hotelach
Greater Beirut Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „znakomita lokalizacja, poprawne śniadania (w obiekcie obok, 500m ale to nie był problem), dogodne korzystanie z parkingu”

• „Mocno polecam ten obiekt na pobyt w Bejrucie. Hotel jest usytuowany przy centrum handlowym, co ułatwia załatwianie wielu potrzeb. Obsługa na recepcji zasługuje na szczególne podziękowania. Nader - dziękuję za Twoje zaangażowanie i pomoc w dniu wyjazdu. Szczególne podziękowania dla Twojej koleżanki z recepcji i pozostałej części załogi. Sprawiliście, że już myślę o kolejnym wyjeździe do Bejrutu. To był bardzo miły pobyt.”

• WH Hotel Ocena: 8

„znakomita lokalizacja, bardzo miła i uczynna obsługa, śniadanie znacznie lepsze niż się spodziewaliśmy, z uwagi na wylot w środku nocy recepcja zaoferowała taksówkę na lotnisko (zamiast śniadania) - super rozwiązanie”

• „wspaniałe śniadania. Dość dobra lokalizacja bylismytam.pl”

• „Lokalizacja, chociaż wcinternecie zdjecia są mylące bo hotel nie jedt w pierwszej linii morza. Obsługa bardzo miła i z klasą.”

• „Dość dobra lokalizacja. Świetne śniadania. Miła atmosfera. Przyzwoite pokoje. bylismytam.pl”

• King Suites Hotel Ocena: 10

„Miła osługa, rzetekność ,receocja Pan Nabeel i jego kolega byli bardzo chętni do pomocy.”

• „Hotel w rewelacyjnej lokalizacji blisko centrum i morza, z bardzo miłą i pomocną obsługą. Do tego czysto i przyjemnie. Bufet dla gości i lobby umożliwiające wspólne spotkania. Do zobaczenia przy okazji kolejnego pobytu w Bejrucie :)”

• „Dużego wyboru śniadań nie ma ale libańskie śniadanie jest ok. Poza tym hotel ma swój klimat.”

• Regis Hotel Ocena: 8

„Cena i komfort adekwatne do tego co daje hotel w Bejrucie Personel rozwiązuje problemy w super sposób Polecam”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Greater Beirut