Granada Province Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Almijara Ocena: 9,2

„Przemiły personel od recepcji przez restaurację po panie sprzątające. Zawsze wszyscy uśmiechnięci i chętni do pomocy. Personel obiektu podnosi jego jakość o przynajmniej jedną gwiazdkę. Pomimo już nieco przestarzałego wyposażenia, hotel bardzo czysty a pokoje przestronne. ”

• Hotel Mari Carmen Ocena: 7,9

„Bliskość centrum miasta ”

• „Ciche położenie , obiekt dość spory ale z niska zabudową przez co nie jest przytłaczający ; spory wybór szwedzkiego stołu na kolację ”

• Reina Cristina Ocena: 8,8

„Klimatyczny hotel, na starówce, 5 min do katedry. Łóżka wygodne, śniadania wystarczające i smaczne.”

• Hotel Saylu Ocena: 8,8

„Hotel umiejscowiony przy zjeździe z autostrady - łatwy dojazd oraz wyjazd z miasta, wystarczająco dużo miejsc do parkowania w okolicy (nie mieliśmy z tym żadnego problemu, mało tego - spokojnie mogliśmy zaparkować za darmo na posesji hotelu), bardzo dobry dojazd do centrum (100m od hotelu znajduje się przystanek autobusowy), odległość od centrum nie jest przerażająca - wracaliśmy na piechotę (ok. 30 min. spacer). Można skorzystać z opcji śniadania w hotelu - standardowe śniadanie europejskie, czyli kilka rodzajów pieczywa, szynki, serki, jogurty, coś słodkiego, coś do picia. Skromnie, ale wystarczająco różnorodnie. Bardzo dobra cena jak za takie śniadanie. Ogólnie bardzo miło wspominamy pobyt w tym hotelu - pokoje czyste, ciche, wygodne łóżka, sporo miejsca w środku, bardzo ładny widok z okna, miejsce parkingowe, śniadanie na miejscu (tanie!), dwa kroki na przystanek. Nie mieliśmy żadnych problemów z zameldowaniem / wymeldowaniem. W pobliżu znajduje się duże centrum handlowe, gdyby ktoś potrzebował zrobić zakupy.”

• „Widok ze Sky baru, zwłaszcza nocą.”

• „Personel pomocny, uprzejmy i komunikatywny, nie tylko po hiszpańsku. Bardzo dobra lokalizacja, przyzwoite wi-fi. Pokój przestronny, łazienka przyjemna. Bardzo wygodne łóżka. Bliskość starówki jest dodatkowym atutem.”

• Primavera ll Ocena: 9,6

„Bliskość gór - widok na góry Niska cena Brak problemu z zaparkowaniem auta Gospodarz pojawiał się zawsze, gdy go potrzebowaliśmy”

• „Mila niespodzianka byl fakt, ze cena posilku wieczornego wyniosla 20 Euro za nas dwoje a nie od osoby jak zrozumialam z wczesniejszej rezerwacji. Styl zabudowy "tradycyjny", charakterystyczny dla tego regionu i polozony w cudownym gorskim regionie. Darmowy parking to luksus w tamtejszych warunkach. Kto tam bedzie to doceni ta uwage. Sniadanie troche jednolite ale nikt glodny od stolu nie odejdzie. Ogolnie - bardzo goraco polecamy!”

• Guadalupe Ocena: 10,0

„Super dobre polozenie. Alhambra jest zaraz obok.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Granada Province