Heraklion Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Porto Plazza Hotel Ocena: 8,0

„Bardzo miły personel, dobra lokalizacja, pomimo powtarzalnego jedzenia - bardzo smaczne.”

• Yannis Residence Ocena: 10,0

„Piękna lokalizacja z widokiem na morze i góry. Właściciel to bardzo miły i sympatyczny młody człowiek. Na koniec pobytu dostaliśmy pyszną oliwę z oliwek. Jeśli ktoś szuka apartamentu w tej okolicy, to bardzo polecam to mieszkanie.”

• Gorgona Hotel Ocena: 7,9

„Bardzo miła obsługa, bardzo czysto.”

• „Piekna plaza . Dobre jedzenie”

• Ida Village I & II Ocena: 6,7

„Dosc spory osrodek w dobrej lokalizacji. 3 baseny, 2 korty tenisowe i maly plac zabaw dla dzieci. Czysto.”

• „Miła obsługa która pomagała jak trzeba było dwaj bracia na 6 z plusem i wogole ok cicho spokój czysto i niczego nie brakowało kuchnia do samobsugi fajna czyste toalety . dobry prysznic nie mam żadnych uwag..”

• „Super apartament, w pełni wyposażony, podstawowe potrzebne produkty: kawa, herbata, cukier, woda do użycia. Jest gdzie zaparkować samochód. Świetny na krótki pobyt.”

• Gouves Bay Hotel Ocena: 9,2

„Bardzo miła obsługa i bardzo przyjemny hotel tuż przy plaży!”

• Adamakis Hotel Ocena: 8,3

„Dobra lokalizacja, niby blisko głównej ulicy ,ale jednak dość daleko żeby był spokój i cisza .Dobra baza wypadowa do zwiedzania wschodniej części wyspy.Hotel ma swoje lata ale jest czysto ,a pokoje sprzatane są codziennie.Bardzo przyjazny personel zawsze uczynni i pomocni!”

• „Hotel położony bezpośrednio przy plaży, na początku miejscowości Kokkíni Khánion . Dobry dojazd autobusem z lotniska (15-20min, bilet 2E) malowniczą drogą nad brzegiem morza. W hotelu i wokól niego mnóstwo miejsc do wypoczynku, poczytania, wypicia kawy i popatrzenia na morze. Duży wybór leżaków – przy basenie, na trawie i na plaży. Plaża z drobnym piaskiem, cieplutkie morze z szeroką płytką strefą. Pokoje dość duże z ładnym widokiem na morze, wygodne łóżka. Sympatyczny personel pokojowy dbał o czystość i codzienną wymianę ręczników. Dobre Wi-Fi w całym obiekcie, bezpłatny sejf. Bardzo duży wybór dań, przekąsek i owoców . Nasza ulubiona część restauracji to ta na świeżym powietrzu z przelatującymi nad głową samolotami, które nam zupełnie nie przeszkadzały. Sympatyczny i uśmiechnięty personel w restauracji i barach. Dziękujemy i pozdrawiamy naszą rodaczkę, kelnerkę z Polski. Dziękujemy również Panu kucharzowi z baru przy basenie za pyszne, świeżo przygotowywane z wybranych przez nas składników, dania kuchni wschodniej.”

27 Najlepszych Hoteli w regionie Heraklion