2. Tajwan – opinie o hotelach
  3. Hualien County – opinie o hotelach
Hualien County Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „wieczorny poczęstunek, kawa lody i przekąski gratis, muzyka na żywo przy kolacji”

• „Bardzo pomocny Personel. Świetna lokalizacja: przepiękna plaża, targ nocny, baza do wycieczek do Narodowego Parku Taroko. Przyjemna atmosfera w hotelu, ładny wystrój. Czysto. Duży wybór potraw serwowanych na śniadanie”

• „Bardzo ładne miejsce, obfite śniadanie w ładnej stołówce i fajny, bardzo miły personel”

• Arsma Hotel Ocena: 9

„Dogodna lokalizacja z możliwością pozostawienia samochodu na prywatnym parkingu. Śniadanie oferujące duży wybór dań.”

• Kadda Hotel Ocena: 10

„Obsługa na najwyższym poziomie, wysoki standard pokoju, czystość, różnorodne śniadania z dużym wyborem, czysty basen, zadbana i świetnie przygotowana siłownia. Vis a vis hotelu pralnia, 7eleven i duża dostępność ścieżek rowerowych. Polecamy i pozdrawiamy ekipę z hotelu :)”

• „Lokalizacja jest ok - w zasięgu pieszego spaceru główne ulice handlowe i gastronomiczne, nocny market, wybrzeże. Ok 10 min autobusem i taksówką (2024- koszt przejazdu taxi ok 150 TWD) do dworca autobusowego (stąd odjeżdżają autobusy do Taroko) i kolejowego. Szeroki wybór śniadaniowy. Poczęstunek popołudniowy - bezpłatna kawa, napoje zimne, lody, popcorn i inne przekąski. Pokój wygodny, z niewielką strefą wypoczynkową. Byliśmy na miejscu przed godziną zameldowania - mogliśmy zostawić nasze torby i udaliśmy się na zwiedzanie miasta, a gdy wróciliśmy nasze rzeczy czekały już w pokoju.”