2. Francúzsko - hodnotenia hotelov
  3. Ile de France - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Ile de France Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Appartement Paris XIV Priemerné hodnotenie: 9

„Zažili sme autentickú francúzsku atmosféru. Káva k dispozícii. Prijateľná cena. Čisté veci.“

• Edgar Suites - Meudon-la-Forêt Priemerné hodnotenie: 9

„Všetko bolo nové. Výborné vybavenie.“

• Residhome Val d'Europe Priemerné hodnotenie: 8

„Lokalita bola výborna , hneď vedľa zastávky metra , jednu zastávku od Disneylandu. Raňajky boli výborné. Izba dostatočne priestranná.“

• „Úžasné raňajky, milý a úslužný personál. Krásna , čistá a vkusne zariadená izba s dôrazom na detaily a kvalitné materiály, veľmi pohodlná posteľ. Super lokalita v centre mesta. Nadmierna spokojnosť!“

• Edgar Suites Levallois – Jules Verne Priemerné hodnotenie: 9

„Čisto, dobre vybavené, ochotný personál, pohodlné matrace, blízko stanica vlaku.“

• mandar Priemerné hodnotenie: 6

„Lokalita bola fajn, prístup majiteľa bol uspokojivý.“

• „Beatrice je milá a priateľská. Raňajky v cene, škoda, že nie cez víkend. Ocenili sme upratanie izby. V blízkosti ubytovania metro 8 (do 30 minút do centra), supermarket, pekáreň. trafika a lekáreň. Okolie je tiché, je to obytná štvrť, odporúčame lokalitu“

• Citadines La Défense Paris Priemerné hodnotenie: 10

„Výborna poloha, hneď vedľa stanice metra kde premáva linka 1, ktorým sme sa za pár minút dostali ku všetkým pamiatkám. Izba malá ale útulná, nič nám v nej nechýbalo. Káva zdarma. Na izbe USB C a A nabíjačka, bezdrôtová nabíjačka. Všetko čisté, nové.“

• Paris Eiffel Flats Priemerné hodnotenie: 10

„Čistota, dostatok uterákov, možnosť pridať teplotu v byte“

• Hotel Oh Sevres Autrement Priemerné hodnotenie: 7

„Čistots izby , lokalita“