Ilia Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Wszystko bardzo fajne, uprzejma obsługa, genialna lokalizacja, leżaki i parasole plażowe w cenie, śniadania smaczne, acz mogłyby być bardziej urozmaicone. Okolica bardzo spokojna. Polecam”

• Hotel Inomaos Ocena: 7,9

„Hotel z dobrą lokalizacją na krótki pobyt. Parking, sprawne wifi, wygodne łóżko, lodówka. Śniadania skromne ale są. ”

• Soulis Hotel Ocena: 10,0

„Ładny hotel położony zupełnie nad zatoką dostęp do dwóch malutkich skalistych plaż ciche spokojne miejsce dookoła zabudowania jak w kurorcie. Wlaściciele mówią doskonale o angiesku są bardzo przyjaźni i pomocni.”

• Olympic Torch Ocena: 5,8

„Hotel czysty, ale podobny do internatu. Niska cena zrekompensowała brak Wi fi . Hotel dobrze położony, bo w zasadzie w centrum, Maleńki parking, dla nas brakło miejsca, ale naprzeciwko był sklep, więc na noc tam zostawiliśmy samochód. Dla nas hotel spełnił oczekiwania, bo przyjechaliśmy późno, więc chodziło tylko o kąpiel i spanie za niską cenę. Pościel czysta, woda w łazience więc w zasadzie było o.k. Nasz pobyt w Olimpii polegał na zwiedzaniu miejsc historycznych, a hotel służył tylko do spania.”

• Trikalioti's Estate Ocena: 10,0

„Znakomite miejsce do dłuższego pobytu dla plażowania na dużej piaszczystej plaży mad Morzem Jońskim. Idealny punkt wypadowy do pobliskiej starożytnej Olimpii i promem na Zakynthos. Okiennice w oknach, ułatwiające opanowanie upału, bezpieczny parking. Dobre Wi-Fi. Super gospodarze.”

• Fournia Village Ocena: 9,6

„super miejsce dla rodzin z dziecmi w wieku szkolnym . Dwa rodzaje plaz, jedna skalista gdzie mozna nurkowac,druga 1000m.dalej piaszczysta gdzie ulokowane sa 5 gwiazdkowe osrodki. Na miejscu jest slepik spozywczy,restauracja i drink bar.Co drugi dzien zmiana poscieli,recznikow,oraz sprzatanie.”

• Glyfa Beach Hotel Ocena: 6,7

„Lokalizacja”

• Hotel Hercules Ocena: 9,2

„Bardzo miły i pomocny gospodarz. Pyszne śniadanie, wygodne łóżko, duży balkon. Hotel w samym centrum miasta, kilka kroków od restauracji i głównej ulicy. Bezpłatny parking i bardzo dobra cena.”

• Kastro Beach Hotel Ocena: 10,0

„Bardzo urokliwe miejsce, blisko do morza. Budynki umieszczone w gaju oliwnym. Bardzo sympatyczna obsługa baru z pysznym jedzeniem. Z pokoju mieliśmy wspaniały widok na morze, a w nocy na gwieździste niebo. Poranna, ciepła bryza od morza wywarła na mnie niesamowite wrażenie. Samochody parkuje się między drzewami oliwnymi. Super!”

• Theoxenia Hotel Ocena: 9,6

„Znakomite położenie hotelu z panoramą na otaczającą dolinę.”

25 Najlepszych Hoteli w regionie Ilia