Imereti Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hostel City Center Ocena: 6,2

„Doskonała lokalizacja. Niezłe WiFi. ”

• „Czysto i przyjemna obsługa. ”

• Merab Hostel Ocena: 10,0

„Wspaniała obsługa, pyszne śniadania i pomocni gospodarze.”

• Kutaisi Top Home Ocena: 9,6

„super ekipa pełna pozytywnej energii.”

• Mini Hotel Kutaisi Ocena: 6,7

„Hotel w dość dobrej lokalizacji- blisko do dworca skąd odjeżdżają busy międzymiastowe. Do centrum miasta daleko ale komunikacja miejska dość sprawna. Sklep w tym samym budynku co hotel gdzie można było zaopatrzyć się w produkty spożywcze. Sam pokój i łazienka czyste. Cena przystępna.”

• Sanapiro Hotel Ocena: 9,6

„Klimatyczne,ciche miejsce.Hotel zorganizował dla nas samochód i kierowcę,który zawiózł nas wszędzie gdzie chcieliśmy. Nam szczególnie podobała się wycieczka do Mestii i Ushguli z Zazą.Serdecznie polecam”

• „Bardzo fajny obiekt. Przede wszystkim cena jak za taki obiekt i jego lokalizację bardzo dobra, wręcz niska. Miła Pani, która chętnie zamienia kilka zdań z gośćmi. Pokoje wygodne i duże, ale nie nazwałbym obiektu hotelem, a raczej pensjonatem :)”

• Hotel Balcony Ocena: 9,6

„Bardzo sympatyczna gospodyni Teo, która przywitała nas domowej roboty winem. Dla gości udostępniona jest bardzo duża kuchnia, z dużym salonem. Można przygotować sobie samemu posiłki. My jednak zdecydowaliśmy się na zamówienie opcji ze śniadaniem - śniadanie było bardzo zróżnicowane i smaczne.”

• „Bardzo miły Pan mówiący po polsku odebrał nas z lotniska. Pensjonat jest położony przy spokojnej uliczce, na górze, niedaleko Centrum miasta. Pokój czysty i jasny.”

• Max Comfort Hotel Ocena: 10,0

„Zdecydowanie na plus transfer z lotniska w cenie komfortowym autem. Personel doskonale posługuje się zarówno angielskim jak i rosyjskim. Niesamowita była wycieczka z rodzaju Road off w góry wygodną terenówką w bardzo rozsądnej cenie -dziękujemy Ci Giorgi.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Imereti