2. Szwajcaria – opinie o hotelach
  3. Szwajcaria – opinie o hotelach
Interlaken Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Super lokalizacja dobre śniadanie a pokoje jak u babci na wsi na wakacjach 😁”

• „Byłem w tym hotelu po raz czwarty. Śniadanie było urozmaicone i wystarczające. Pokój bardzo czysty. Łożko wygodne. Personel miły.”

• „Domek i jego lokalizacja nas oczarował! Wlasciciel miło o nas zadbał podczas krótkiego pobytu. Bardzo wygodne lozko! Z pewnością byśmy tam wrócili!”

• Hotel Beatus Ocena: 8

„Lokalizacja Spokój Personel Widoki”

• Gasthof Bären Ocena: 9

„Bardzo ładny gasthof”

• „Pokój przestrzenny Łazienka ładna”

• Hotel Beatus Ocena: 4

„Lokalizacja tylko dla osób z autem. Śniadanie pierwszego poranka wzbudziło w nas śmiech rozpaczy. Jedno jajko na dwoje,dwa plasterki szynkopodobnej wędliny ..reszta może na zdjęciu.. ale pokój: 2,8 x2,8. Jednej osobie ciasno...A dwoje ,to porażka. Toaleta i prysznic ,porażka. Umywalka w nogach łóżka, jedno zabytkowe krzesło a łóżko, to obraz nędzy I rozpaczy. Jedna noc zmeczonego motocyklisty..ale trzy..masakra.”

• Gasthof Bären Ocena: 10

„Zapierający dech w piersi widok Alp budził we mnie podziw za każdym razem, gdy spoglądałem na nie z tarasu. Przemiła i bardzo przyjazna obsługa dodawała jeszcze więcej uroku do tego miejsca. Restauracja natomiast przerosła nasze oczekiwania, genialny klimat, tubylcy grający na akordeonach i śpiewający przy kuflu piwa tylko dodały uroku temu miejscu. Potrawy niesamowicie smaczne, a i porcje sowite. Ach - i jakbym mógł nie dodać, iż kelnerki były wystrojone w stroje typowe dla tego obszaru. Niesamowity efekt końcowy.”

10 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Interlaken

na podstawie 8 416 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com