2. Comentarii despre hoteluri în Irlanda
  3. Comentarii despre hoteluri în Irlanda
Ireland's Ancient East Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• „Mi-a placut ca locuinta este curata, este spatioasa, ofera prosoape pentru fiecare oaspete si este plasata intr-un loc nu foarte departe de centru.”

• Molloys Apartments Scor din comentarii: 5

„Locația”

• Grand Canal District Apartments Scor din comentarii: 10

„Recomand cu toata increderea. Cazarea a fost una foarte buna din multe puncte de vedere: locatie, pozitionare, curatenie, check in simplu, liniste, facilitati si multe altele. Check in simplu si rapid prin aplicatie pe telefon. Curatenie, confort, conditii bune. Am avut bucatarie utilata complet, noi fiind cu copiii am gatit zilnic. Supermaket non stop la 5 minute de mers pe jos si multe altele cu program normal. Se poate ajunge aproape oriunde pe jos, dar de semenea sunt foarte multe autobuze. Pentru autobuze sa aveti monezi, deoarece nu se accepta plata cu cardul. Caldura la discretie, apa calda non stop. Zona foarte frumoasa, linistita, cu o priveliste tipica Irlandei. Locatie foarte potrivita pentru familii. Noi am avut apartamentul nr1. la parter. De asemenea amm avut masina de spalat cu uscator, ceea ce a fost de mare ajutor, aspirator. In concluzie, ne-am simtit ca acasa. Multumim!”

• Temple Bar Essex Apartments Scor din comentarii: 10

„Locația excelentă,foarte aproape de renumitul Temple bar și centru,cu vedere la râu,chiar în fața proprietății e stația de autobuz care vine de la aeroport. Apartament foarte curat.”

• CROKE PARK STUDIO Scor din comentarii: 10

„Super”

• St Stephen's Green District-1 Scor din comentarii: 10

„Locația foarte aproape de. Centrele de cumpărături”

• PREMIER SUITES Dublin, Sandyford Scor din comentarii: 10

„Apartament spatios cu toate dotarile necesare situat intr-o zona excelenta. Am fost foarte multumiti, cu drag vom reveni.”

• Temple Bar Essex Apartments Scor din comentarii: 9

„A fost exact in centrul orașului ! Apartamentul a fost foarte curat ! Foarte multe restaurante și pub-uri in zona”

• Staycity Aparthotels Dublin City Quay Scor din comentarii: 10

„Hotel modern. Aveai în camera cuptor cu microunde, plita, masina de spălat vase. Liftul foarte rapid.”

• Niche Living - Dun Laoghaire Scor din comentarii: 10

„Tot”