Istria Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Lokalizacja”

• „Blisko do morza ”

• „Bardzo dobre warunki wypoczynku, spokój, przyjazna obsługa, różnorodność posiłków, ładne otoczenie.”

• Splendid Resort Ocena: 8,3

„Obiekt bardzo ładnie położony , zamówiłem mieszkanie z widokiem na morze , dzięki temu mogłem sycić się przepięknymi widokami ,szczególnie o prankach i wspaniałych zachodach słońca .Na terenie obiektu były sklepy ,kawiarnie, restauracyjki,wypożyczalnia rowerów ,oraz basen z zapleczem gastronomicznym.Dużo ścieżek sprzyjało długim spacerom jak i wspaniałym wyprawom rowerowym. Szczerze polecam.”

• „Bardzo dobre, urozmaicone śniadania i obiadokolacje. Możliwość skorzystania z pełnego menu tuż przy basenie hotelu. Świetna lokalizacja, blisko plaży i centrum miasta Porec. Bardzo wygodne ogromne łóżko. Pokój czysty i przestronny. Bardzo przyjemne, spokojne miejsce na odpoczynek. Polecamy!”

• Horizont Resort Ocena: 6,2

„plaza dla psow”

• Hotel Flanona Ocena: 10,0

„Hotel z pięknym widokiem. Dużo osób zatrzymuje się tutaj, aby podziwiać okolicę z tarasu widokowego. Jeden z nielicznych hoteli w którym do pokoi schodzi się schodami w dół . Pokoje fajne, komfortowe, w łazience podstawowe kosmetyki, suszarka. Oprócz widoków urzekła nas w tym hotelu obsługa. Miła, uczynna, nawet w czasie szalejącej za oknami burzy wszyscy czuli się bezpiecznie. Jedzenie - śniadani i kolacja na 5. Na drogę dostaliśmy gratis wodę. Serdeczne dzięki za gościnę. Pozdrowienia dla obsługi hotelu.”

• Resort del Mar Ocena: 9,6

„Posilki dostosowane dla wszystkich gosci i smaczne.Personel bardzo pomocnyi bardzo mily.Polecam ten obiekt osobom zaineresowanym pobytem w cichym i czystym miejscu.Rowniwz inne plaze bardzo piekne w poblizu.”

• „Wspaniała lokalizacja, plaża i basen ,restauracja i kawiarnia. Promenada do spacerowania połączona z wyjściem na miasto. Wszystko praktycznie w jednym miejscu i tego szukałem. Śniadania smaczne (szwedzki stół) czyli do wyboru co kto lubi. Wszystko świeże. Pokoje bardzo czyste, sprzątane codzienne, ręczniki wymieniane każdego dnia itp. Zapewniony parking.”

• „Dobre jedzenie.Blisko centrum.Przyjemnie położony ośrodek”

28 Najlepszych Hoteli w regionie Istria