2. Ukrajna hotelértékelések
  3. Ivano-frankivszki terület hotelértékelések
Ivano-frankivszki terület Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Petros Hotel Értékelési pontszám: 10

„Kedves, előzékeny személyzet; nagyon jó elhelyezkedés : közvetlenül a hotel mellett van a sípálya, síkölcsönző és felvonó; kényelmes szobák; nagyon jó wifi-jel; az étterem egyik legjobb az egész közül - legjobban ízlett a borscs - ; összegezve ajánlom mindenkinek :)”

• „Az ételek fantasztikusak voltak. A személyzet kedves és segítőkész. Csak ajánlani tudom mindenkinek...”

• Rich OAK - Багатий Дуб Értékelési pontszám: 9

„Kedvesek voltak a pincérek . Ételek finomak . Kávé finom . Koktél finom . Az árak ideálisak. Hangulatos hely . Szép a berendezés. Tiszta volt minden. Mi voltunk 6 an az első vendégek. Minden új volt. Kilátás gyönyörű.”

• Villa Elena SPA & Resort Értékelési pontszám: 10

„A szállás ár-érték arányban kifogástalan, a személyzet nagyon kedves, és segítőkész volt. A szobák tiszták voltak, naponta takarították, egyszer az öt nap alatt törölköző csere volt. A reggeli 6-féléből valasztható, frissen főzik, sütik, bőséges, volt minden adaghoz saláta is. Igény szerint ebéddel, vagy vacsorával is szolgálnak, az is ínycsiklandó volt. A szállás mellett található új épületben található a Spa (jacuzzi, szauna, gőzkabin, medencék), köpeny szimbolikus áron kölcsönözhető. A szálláson sífelszerelés is kölcsönözhető.”

• AmstelSki Értékelési pontszám: 10

„Elhelyezkedèse kivàló! A szemèlyzet kifogàstalan, a szobàk Nagyon tisztàk a reggeli finom ès bõsèges!”

• Skilandhouse Yablunytsya Értékelési pontszám: 9

„A wifi tökéletesen működött minden szinten. A reggeli is változatos, gyors kiszolgálás.”

• Mirage Értékelési pontszám: 10

„Kedves személyzet, tiszta szoba, bőséges svédasztalos reggeli, nagyon jol éreztük magunkat. Máskor is ide jövünk. Köszönjük.”

• Twins Hotel & Spa Értékelési pontszám: 10

„Gyönyörű szép a szálloda , a hal, a szoba , a Welnes részleg. Minden tökéletes ! Jó illatok, ez egy nagy + .”