Jerusalem District Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Lokalizacja jest znakomita. Dobra baza wypadowa do zwiedzania. 10 minut spacerkiem do bramy Jaffy, 5 minut do przystanku tramwajowego, 1 minuta do głównej ulicy Jaffa. W pobliżu mnóstwo knajpek. Śniadania warto jeść w hotelu - są smaczne i różnorodne. ”

• „Bardzo ładny hotel bardzo profesjonalna obsluga zwłaszcza bardzo mila pani recepcjonistka, dobre jedzenie i dobra lokalizacja tylko kilka minut od murow starego miasta polecam hotel”

• Johnny Hotel Ocena: 8,3

„Bardzo czyste i ładne pokoje. Taras z fajnym widokiem, troszkę może za drogo jak na tą okolice o 40 szekli.”

• MAX hotel Ocena: 7,9

„Ogólnie byłem zadowolony, czysto,bladna toaleta. Mogę polecić to miejsce, jedynie odradxalbym pokoje z oknami wychodzącymi na imprezująca ulice. ”

• „Bardzo pomocny personel. Wyjaśniono nam co warto zwiedzić, w jakich godzinach i jak tam dotrzeć. Nawet otrzymaliśmy pomoc przy rezerwacji wycieczki. Bardzo szybki internet i obfite śniadania.”

• Stay Inn Hostel Ocena: 8,8

„Centrum nowej Jerozolimy, blisko linii tramwajowej nr 1. Czysto. W ogólnodostępnej kuchni darmowa kawa z ekspresu i woda z cytryną do woli. W pokoju sejf, TV, czysta łazienka. Przyjazny personel. Na dachu ogródek, gdzie można posiedzieć przy stolikach lub poleżeć na leżakach. Dobre śniadanie. Klima.”

• „Położenie hotelu jest jego zasadniczym atutem. Bliskość Starego Miast i łatwość dotarcia do innych części Jerozolimy.”

• „Hostel jest położony niedaleko Bramy Jafy, co pozwoliło nam na wieczorne spacery po Starym Mieście. Pokoje są czyste, codziennie sprzątane. Śniadania nie są urozmaicone, ale wszystko jest świeże i smaczne. Hostel organizuje bezpłatne, ciekawe wycieczki oraz dodatkowe atrakcje, tj. joga na tarasie oraz koncert lokalnej grupy.”

• Shani Hotel Ocena: 9,2

„Bardzo dobrze sniadania personal przyjazny I pomocny 10 min piechota do starego miasta. Cicho a jednoczesnie blisko centrum .polecam”

• Hebron Youth Hostel Ocena: 3,8

„Pozytywne jest to, że w tej cenie była obiadokolacja. Pita z hummusem i sałatka. Miła obsługa, ale wydaje się że nie przykładają wagi do jakichkolwiek standardów higienicznych w pokojach. Lokalizacja dobra, ale dzwony lub modlitwy od 4 rano dawały się przez to we znaki.”

29 Najlepszych Hoteli w regionie Jerusalem District