2. Malezja – opinie o hotelach
  3. Johor – opinie o hotelach
Johor Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardziej dobra lokalizacja blisko granicy z Singapurem oraz blisko do lotniska w JB Na dole galeria z restauracjami i sklepami”

• „bardzo dobry hostel aby przedostać się na noc zaraz po zwiedzaniu singapuru, można przejść przez centrum żeby jeszcze coś zjeść i udać się do hotelu. Brak gniazdek przy łóżku to jedyny mały minus. Obsługa hotelu bardzo pomocna pozdrawiam”

• „Lokalizacja”

• „Wszystko w porządku. Apartament był dobrze przygotowany na nasz przyjazd (przede wszystkim czysty, a to dla nas najważniejsze). Dwa pokoje, w obu szerokie wygodne łóżka, czysta pościel, schludna łazienka. Apartament nowoczesny, dobrze wyposażony zarówno od strony umeblowania jak i dodatkowych sprzętów (suszarka, tv z netfliksem, kuchenka mikrofalowa, czajnik etc..). Ważna uwaga nie wolno korzystać z płyty grzewczej (to dla tych z Państwa, którzy chcielibyście gotować w apartamencie). My nie mieliśmy takiej potrzeby. Ogromny plus za lokalizację (przy samym JB Central, z którego można dojechać do Singapuru). Budynek znajduje się w centrum handlowym, w którym bardzo dobrze działa gastronomia + sklepy spożywcze. Prawie wszystkie pozostałe sklepy są zamknięte (ale dla nas najważniejsza była gastronomia).”

• „Klimatyzacja w pokoju była sprawna, pościel czysta. W łazience można było komfortowo wziąć prysznic.”

• „Szybkie wifi”

• „Lokalizacja super zaraz koło nocnego bazaru, blisko do metra, pokój malutki ale czysty i pachnący”

• „Bardzo dobra lokalizacja, kilkanaście minut pieszo do dworca kolejowego.”

• „Basen, zaplecze fitness, przebieralnie, pralnia, silownia, shuttle bus do centrum”

• „Bliskość lotniska,czystość,wyposażenie, komfort, wygodne materace, szczoteczki do zębów”