2. Rakúsko - hodnotenia hotelov
  3. Rakúsko - hodnotenia hotelov
Limestone Alps National Park Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Haus Ruf Priemerné hodnotenie: 10

„Prijemne, pohodlné, priestranne a dobre vybavené ubytovanie.“

• Berghof Thurnergut Priemerné hodnotenie: 9

„Okolie“

• Ferienhof Grossgrub Priemerné hodnotenie: 9

„Všetko bolo super okrem kúrenia a madracov.“

• beim Tischler Priemerné hodnotenie: 10

„Krásny a čistý apartmán s vôňou dreva. Asi 5 km vzdialené lyžiarske stredisko Hinterstoder. Ingrid je výborná a milá hostiteľka, pred príchodom nás v apartmáne čakalo príjemné prekvapenie - koláče a nápoje. Počas pobytu sa taktiež Ingrid zaujímala ako sa nám páči a či je všetko v poriadku a nič nám nechýba. Veľmi odporúčame.“

• Schöne Ferienwohnung in Windischgarsten Priemerné hodnotenie: 10

„nadherny vyhlad, dobre vybavena kuchyna, (jeden stredny hrniec na varenie navyse by bol super) k dispozicii kavovar na kapsule (Tassimo) Self check in - check out“

• Chalet am Weißenbach Priemerné hodnotenie: 10

„Veľmi ústretoví a milí domáci s ktorými bola bezproblémová komunikácia a taktiez samotný Chalet bol vkusne zariadený a dobre vybavený (+ pri Chalete sa nachádzala aj vyhrievaná lyziaren), a nachádzal sa v krásnom prostredí pod Alpami obklopený stromami, hneď za domom tiekol potok.“

• Appartement Hess Hinterstoder Priemerné hodnotenie: 10

„Apartman bol priestranny,plne vybaveny. Kupelna velka, dve toalety. Krasny apartman pre rodinnu dovolenku. Vyhovovalo nam bezkontaktne ubytovanie,a vsetko k dispozicii. Skibus ma zastavku rovno pred domom. Kryte parkovanie skvele!“