2. Sri Lanka – opinie o hotelach
  3. Kandy District – opinie o hotelach
Kandy District Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Clove Villa Ocena: 10

„Jedno z najlepszych miejsc w trakcie naszej podróży na Sri Lankę. Samo Kandy nas nie urzekło, ale wspomnienie pobytu w Clove Villa wszystko rekompensuje. Posiadłość w stylu kolonialnym, z pięknym wyposażeniem. Mały butikowy hotel, ostoja relaksu i odprężenia. Kluczową zaletą byla jednak obsługa. Byliśmy traktowani po królewsku. Pan z obsługi (niestety nie spytaliśmy o imię) dbał o nas jak o gości we własnym domu. Odznaczał się niezwykłą kulturą, wyczuciem i taktem. Czuliśmy się naprawdę zaopiekowani. Dla tego hotelu warto zatrzymać się w Kandy.”

• „Duży pokój z tarasem, piękne widoki.Obsługa bardzo miła i pomocna.”

• Heritage Boutique Ocena: 10

„nocowaliśmy w pokoju King - ogromny pokój, z dodatkowym miejscem do wypoczynku na fotelu i kanapie. Apartament jest przy Świątyni Buddyjskiej a jednocześnie bardzo blisko centrum i jeziora, wokół którego można spacerować. Świetna miejscówka w Kandy (nie trzeba wspinać się po górach, a jednocześnie bardzo blisko centrum i atrakcji turystycznych) - cicha, gustownie urządzona, ze śniadaniem w prowadzonej przez obiekt kawiarni/restauracji. Polecam”

• „bardzo duży pokój z AC. Czysto, śniadanie obfite (za dodatkową opłatą). Nie jest to centrum, ale to dobrze, nie ma nieznośnego hałasu, jak na głównych ulicach, za to wszędzie bez problemu można w kwadrans dojść. Miła obsługa. Ale też bodaj najdroższy nasz pokój na wyspie.”

• „-Dobra lokalizacja. -Duży przestronny pokój”

• „bardzo czyste miejsce, pokój duży, z tarasem. Śniadanie ok (hoppersy do kawy to jednak nie mój smak). Basen czysty, moskitiery w świetnym stanie. Polecam”

• Hotel Yo Kandy Ocena: 8

„Pokój był duży i przestronny. Klimatyzacja nie była nad łóżkiem więc nie wiała prosto na nas. Otoczenie hotelu też było okej. Ciężko powiedzieć coś więcej. Po fakcie nie zapłaciłabym tyle za ten hotel.”

• Queen's Hotel Ocena: 4

„świetna lokalizacja w centrum Candy. Bardzo stylowa kolonialna architektura i wystrój wnętrz. Ładny basen.”

• „Super lokalizacja, 5 minut na nogach do stacji pociągu. Przemili, serdeczni gospodarze, bardzo pomocni, wyruszałyśmy wcześnie rano - zorganizowali śniadanie na umówioną godzinę. Polecamy z całego serca 🥰”

• Rivora Heights Ocena: 8

„Lokalizacja, obsługa”