2. Srí Lanka - hodnotenia hotelov
  3. Kandy District - hodnotenia hotelov
Kandy District Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Mount Blue Kandy Priemerné hodnotenie: 9

„Bazen s vyhladom bol perfektny a krasna cista izba :) welcome drink s babovkou takisto nechybal.“

• Riverbank Resort Gampola Priemerné hodnotenie: 10

„Tento hotel bol naša prvá zastávka na Sri Lanka. Nemohli sme si vybrať lepšie. Hotel sa nachádza v kopcoch, uprostred nádhernej zelene. V izbe nám nič nechýbalo a kuchyňa bola skvelá. Chcem poďakovať aj obsluhe ktorá bola nad naše očakávania. Taký milý servis sme nemali ani v 5 -hviezdičkových hoteloch. Náš recepčný nám dal skvelé tipy na výlety v okoli, a boli to najlepšie strávené dni!“

• „Bolo to UAOOOO obrovske izby, moderne zariadene s uzasnym vyhladom a bazen aj s nocnym osvetlenim bol čerešničkou na torte 🫶🏻“

• Villa Nilmalee Priemerné hodnotenie: 6

„Izby boli veľké a priestranné. K dispozícii boli mosketiéry nad posteľou.“

• Lakewood Residence Priemerné hodnotenie: 8

„Raňajky, výhľad na jazero a veľmi dobrá a zárovň aj tichá, lokalita.“

• Green View Peak Priemerné hodnotenie: 10

„Zlatý majiteĺ, bol veľmi ochotný pomôcť s akýmkoľvek problémom, aj takým, ktorý sa netýkal ubytovania. Výborná reštaurácia v tej istej budove za super ceny so super jedlom.“

• Kurumbunkz Priemerné hodnotenie: 10

„Veľmi ochotný personál a nové čisté ubytovanie.“

• RedHill Kandy Priemerné hodnotenie: 9

„Ubytovanie je v peknom kľudnom prostredí. Poteší najmä krásny výhľad do údolia. Raňajky boli bohaté a chutné. Izby sú priestranné a čisté. Personál ochotný a ústretový,“

• Jerry’s City Hotel Priemerné hodnotenie: 5

„Ak človek príde do Kandy len prespat a nie je náročný, toto ubytovanie je ideálna voľba. Za tie peniaze bolo naozaj cisto. Ideálna poloha pri vlakovej stanici“

• Blue Haven Guest House Priemerné hodnotenie: 5

„jedinou výhodou tohto ubytovania bol bazén a možnosť schladiť sa, a nízka cena“