2. Австрія: відгуки про готелі
  3. Австрія: відгуки про готелі
Кітцбюельські Альпи Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Lifthotel Оцінка за відгуками: 10

“Дуже здивувала ціна для регіону. Номер був просторий та дуже чистий, персонал привітний, місцина дуже атмосферна. Дуже сподобалось, можу рекомендувати всім.“

• Appartements Konrad Оцінка за відгуками: 10

“Велика квартира, зручне розташування, прекрасні господарі.“

• Hotel Resch Оцінка за відгуками: 10

“Великий номери, ввічливий та приємний персонал, смачний сніданок, зручне місцезнаходження до підйомника, залізничної станції й центру міста, наявність сауни та місце для зберігання речей для лиж.“

• Gasthof Skirast Оцінка за відгуками: 10

“Дуже затишний сімейний готель трохи за містом Кірхберг, але, якщо ви на машині, то це не проблема. У нас був стандартний номер, але він достатньо зручний та має окрему зону, де є диван та стіл. Гарні сніданки з омлетом, йогуртами, нарізкою та свіжими булочками. Ми відвідали ресторан при готелі, де мали приємну смачну тірольську вечерю з великими порціями та гарячим глінтвейном. Гарний, чистий СПА. Ми їхали покататись на лижах, рядом з готелем є підйомник, але сині траси з цього підйомнику досить складні для новачків, тому ми машиною їздили до підйомнику у Клаузен. Якщо ви досвідчений лижнік, то нікуди їздити не потрібно, з цього підйомника ви зможете кататись по всьому курорту. У готелі є окрема кімната, де можна посушити лижний інвентар, завжди було достатньо місця.“

• Das gemütliche Dorfhotel Kaltenhauser Оцінка за відгуками: 10

“Дуже просторі номера, привітний персонал, ідеальна чистота.“

• Hotel Bichlingerhof Оцінка за відгуками: 10

“Ідеальна чистота, увага до дрібниць, хороша велнес зона після катання на лижах, достойне харчування, дуже привітний персонал“

• A-ROSA Kitzbühel Оцінка за відгуками: 9

“Смачний і різноманітний сніданок. Можна робити собі фреші. Готель розміщений недалеко від центру, в тихому місці“

• Lebenberg Schlosshotel-Kitzbühel Оцінка за відгуками: 10

“Дуже привітний персонал, неймовірні краєвиди, особливо з басейну, чудова спа зона, безкоштовний трансфер до підйомника і на вокзал, смачний і різноманітний сніданок - сподобалось усе. Взагалі це був ідеальний відпочинок. Ми з подругою отримали величезне задоволення від перебування в цьому готелі. Шкода, що були там всього дві ночі.“

• Schloss Münichau Оцінка за відгуками: 8

“Гарний вид із номера, атмосфера замку. Чисто.“

• Haus Tenk Оцінка за відгуками: 10

“Все! Пані дуже мила і ввічлива. Чисто, комфортно, смачний сніданок. На коридорі є холодильник.“

30 найкращих готелів в регіоні Кітцбюельські Альпи