2. Japonia – opinie o hotelach
  3. Japonia – opinie o hotelach
Koshinetsu Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Wyjątkowość”

• „Piękna przestrzeń”

• „Najlepszy nocleg, w jakim byliśmy. Warunki, atmosfera, gościnność, lokalizacja, wszystko na 5+; cudowni właściciele, bardzo pomocni, otwarci, chętni do rozmów i ciekawi swoich gości; czuliśmy się jak w odwiedzinach u przyjaciół; na koniec dostaliśmy pamiątkową fotkę z podziękowaniem i uroczy upominek, podziwiam za inwencję twórczą i zaangażowanie; gdybyśmy mieli wrócić do tego pięknego miejsca, wybralibyśmy ten sam hotel. Bardzo dziękujemy <3”

• GuestHouse OC Ocena: 10

„Miejsce ma świetną lokalizację, bardzo blisko dworca w Fujikawaguchiko. Na nogach można tam dojść w kilka minut. Personel był bardzo miły. Miejsce przytulne, dobrze wyposażona kuchnia, a przede wszystkim bardzo czysto i schludnie utrzymane i rozplanowane.”

• „Przy odrobinie szczęścia można mieć pokój z widokiem na Fuji,nam się udało,co było rani miła niespodzianką.Taras widokowy że stolikami..”

• Kusatsu KOTODAMA Ocena: 9

„Czysto, wygodnie i klimat tradycyjnego japońskiego domu. Onseny w bliskim dystansie spacerem. Wyposażona kuchnia, wygodne materace.”

• Nishimiyasou Ocena: 10

„Arcysympatyczni i pomocni właściciele, którzy starali się dogadać z nami po angielsku lub z pomocą tłumacza. Dbali o to, abyśmy umieli poprawnie skorzystać z onsenu. Pokój był czyściutki, z widokiem na Górę Fuji. Dostaliśmy też drobną przekąskę od właściciela.”

• „Bardzo ciekawe miejsce. Widok z pokoju na Fuji. Codziennie gospodarz organizuje recital japońskiego rocka. Można skorzystać z onsenu i jakuzi. Bardzo dobre śniadania przygotowywane przez całą rodzinę gospodarza..”

• „Odległość do zamku, zaraz za rogiem, przestronne pokoje w stylu japońskim, parking”

• Aun Ocena: 7

„bardzo małe miejsce polecam na jedna lub dwie noce poza tym wszystko super”

30 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Koshinetsu

na podstawie 36 333 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com