2. Чехія: відгуки про готелі
  3. Чехія: відгуки про готелі
Krusne Hory Czech Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Penzion Štekrův Mlýn Оцінка за відгуками: 8

“Чидове місце щоб гарно провести час. Затишна та спокійна місце розташування. Ми були зимою і думаю, що літом тут ще краще. Дуже смачна кухня. Співвідношення ціни та якості. Рекомендуємо.“

• Tradice (U Bendů) Оцінка за відгуками: 8

“Смачнючий сніданок, привітний господар, плюсом було те, що є де припаркувати машину😊“

• Penzion statek Bernard Оцінка за відгуками: 10

“Все дуже сподобалося Сніданки , відношення персоналу, розташування близько 20 хвилин до Карлових Вар, до гірськолижного курорта Кліновец хвилин 35 Еа території таарини. Ми замовляли майстер клас по свічкам і миловарінню. Дуже сподобалося і дорослим і дітям“

• Boží Dar 96 Оцінка за відгуками: 8

“Розташування на центральній вулиці. Магазин, інфоцентр - поряд. Маленькі гірки за рогом. Не далекой йти від зупинки транспорта. Господар - приємний дідусь. На кухні є все необхідне, в приміщенні - тепло.“

• Penzion u krbu Оцінка за відгуками: 10

“Розташування чудове. В пару хвилин їзди від Карлових Вар. Господар дружелюбний. Все сподобалось.“

• Penzion Ve Skale Оцінка за відгуками: 10

“Приїхали на одну ніч, в номері чисто, затишно. Ціна - якість співпадає, господар дуже уважний, телефонував , цікавився потребами, персонал ввічливий, ніхто не турбував. Місце чарівне, вид з балкону неперевершений. Хочу приїхати весною, коли буде зелено, місця казкові“

• Hotel Panorama Оцінка за відгуками: 10

“Дуже красивий готель в сімейному стилі) Власник привітний і персонал також. Розміщення готеля дуже комфортне і вид з вікна радує око) Тут можна смачно повечеряти в ресторанчику прямо в самому готелі, тож не потрібно навіть нікуди йти.“

• Penzion Svatý Petr Оцінка за відгуками: 8

“Приємна затишна кімнатка, уся в дереві. Зручні ліжка, коврове покриття. Чудовий вид на Собор Св.Анни.“

• Pension Mikulka Оцінка за відгуками: 9

“Мальовнича природа , гори і тиша.Гарна можливість обновити сили і відпочити.Гостинність власників.Зручно те , що тут розмовляють як німецькою так і чеською мовами.Смачні сніданки і домашня затишна атмосфера.“

• Penzion U Splavu Оцінка за відгуками: 10

“Все“