Kvarner Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Kimen - Annex Ocena: 6,2

„Czysta byla posciel i reczniki.Jedzenie bylo rowniez w porzadku,das kazdego cos sie znalazlo. Bardzo mila obsluga w restauracji i bardzo fajny bar.”

• „Piękny widok z balkonu 😉”

• „Wszystko bardzo dobre, polecam to miejsce!”

• Noa Glamping Resort Ocena: 7,9

„Capitan Morgan!!!”

• „Podobała mi się piękna piaszczysta plaża zwłaszcza dla rodzin z dziećmi.”

• Haus Mira 130S Ocena: 8,8

„DE. Wir verbrachten einen Traumurlaub auf Rab, die Wohnung entsprach voll unseren Erwartungen, die netteste Gastgeberin erfüllte all unsere Wünsche und sie war sehr hilfreich bei bestehenden Problemen, Wir kommen wider im nächstes Jahr, zehr empfehlungswärt, Robeet PL. Spędziliśmy na Rabie wymarzony urlop, apartament całkowicie spełnił nasze oczekiwania, przemiła gospodyni spełniała nasze wszystkie życzenia i była bardzo pomocna w występujących problemach, zamówiliśmy wstępnie przyjazd za rok, POLECAM, Robeet”

• Hotel Jadran Ocena: 8,8

„Miejsce wyjątkowe. Hotel znajduje się tuż przy ulicy, więc pokoje od tej strony, raczej z zamkniętymi oknami. Ale za to po drugiej stronie..... widok na zatokę BEZCENNY.”

• Apartment Emma Ocena: 10,0

„Bardzo sympatyczna i pomocna Pani gospodarz. Doskonała lokalizacja blisko plaży i marketu spożywczego. Wygodne miejsce parkingowe. Czystość i stan wyposażenia bez zastrzeżeń. Pomimo położenia na skrzyżowaniu, hałasy nie były dokuczliwe.”

• Hotel Flanona Ocena: 10,0

„Hotel z pięknym widokiem. Dużo osób zatrzymuje się tutaj, aby podziwiać okolicę z tarasu widokowego. Jeden z nielicznych hoteli w którym do pokoi schodzi się schodami w dół . Pokoje fajne, komfortowe, w łazience podstawowe kosmetyki, suszarka. Oprócz widoków urzekła nas w tym hotelu obsługa. Miła, uczynna, nawet w czasie szalejącej za oknami burzy wszyscy czuli się bezpiecznie. Jedzenie - śniadani i kolacja na 5. Na drogę dostaliśmy gratis wodę. Serdeczne dzięki za gościnę. Pozdrowienia dla obsługi hotelu.”

• „Wspaniała okolica. piękne widoki, czyste, ciepłe morze. Komfortowy domek, wygodne materace, bardzo czyste łazienki i sanitariaty.”

28 Najlepszych Hoteli w regionie Kvarner