Laponia Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Cudny domek kampingowy, cały w drewnie, bardzo czysty. Świetnie wyposażony aneks kuchenny z mikrofalą, lodówką i płytą indykcyjną. Własna sauna w łazience z bardzo czytelną obrazkową instrukcją. Świetne i obfite śniadanie, dobra kawa, niewiele owoców, ale to normalne w Skandynawii. Pokój dwuosobowy na antresoli. Bardzo czysto, uprzejma i sympatyczna obsługa. ”

• Harriniva Cottages Ocena: 9,2

„Wszystko, szczególnie położenie i widoki.”

• „Mieszkaliśmy w domkach - urokliwe, z prywatną sauną, dojazd autem i parking na miejscu. Renifery zaciekawione gośćmi, zaglądają w bezpośrednie pobliże, miej "uciążliwe" niż komary...”

• Hotel Inari Ocena: 9,6

„Podobała mi się sauna ( choć mogła by się nagrzewać do wyższej temperatury). Pierogi karelskie na śniadanie. Siatka w oknie przeciw komarom, Urządzenie do suszenia butów. Pojemna szafa. Nad samym jeziorem i plażą, Bardzo dobra lokalizacja,”

• Hotel Aakenus Ocena: 6,2

„Miła obsługa, blisko do centrum”

• Ivalo River Camping Ocena: 7,9

„Domek kempingowy ładnie położony, dobrze urządzony. Kemping przy głównej trasie, nad rzeką. Bardzo miła i sympatyczna obsługa. Na kempingu stacja paliwowa. Zaplecze kuchenne i sanitarne blisko położone.”

• „Piękny drewniany domek z bali wraz z sauną przy łazience. W domku kominek i wygodne łóżka. Klimatyczny wystrój. Domki położone są w lesie, parking bezpośrednio pod drzwiami. Miłe towarzystwo reniferów.”

• Arctic Light Hotel Ocena: 5,8

„Obsługa niby miła ale w niczym nie pomocna. Mandat za zatrzymanie przed hotelem 50€!!!? Uwaga ten hotel to tzw pułapka turystyczna. Nie polecam. Może inny śle ja już di Rovaniemi nie pojadę 😪”

• Motelli Rovaniemi Ocena: 10,0

„Sympatyczna i pomocna Pani z recepcji :D”

• „wszystko”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Laponia