Cinque Terre Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Porto Roca Ocena: 9,6

„Fantastyczny widok z okna, basen w zaciszu i obsługa pomocna.”

• Eva La Romantica Ocena: 5,0

„Śniadania ok ”

• „Rewelacyjne położenie hotelu. Dostaliśmy pokój z ogromnym tarasem i widokiem na zatokę i góry. Bardzo miła i pomocna obsługa. Codziennie sprzątnięte. Basen na miejscu. Śniadanie kontynentalne wystarczające. Bardzo czysto i miło. Blisko do centrum Moneglia, gdzie można zjeść na lunch lub posiedzieć przy miejscowym winie. Kilka przystanków koleją do Cinque Terra i Portofino. Plaża miejska piaszczysta z dodatkiem kamyczków poniżej hotelu. Myślimy aby wrócić tu na dwutygodniowym pobyt, bo warto że względu na widoki i spokój. ”

• Hotel Dora Ocena: 7,9

„Dobra lokalizacja i wygodny parking”

• Hotel Leopold Ocena: 8,8

„Cudowne położenie,fantastyczne widoki. Sympatyczna obsługa,dobre śniadanie.”

• „Piękne położenie”

• „Bardzo ładny modernistyczny hotel, przyjemne wnętrza, wygodne łóżka, czysta łazienka, bardzo miłe panie sprzątające, dobre śniadania, bardzo blisko miasteczka i plaży. W stosunku do innych hoteli w Bonassoli, w szczycie sezonu, dość korzystna cena.”

• Albergo Degli Amici Ocena: 8,8

„Piękny ogród na dachu z cudownym widokiem na miasteczko:)”

• „Widok na zatokę z ogólnodostępnego patio.”

• „Przyjemny hotel, z miłą obsługą, blisko plaży. Czysto, pokoje codziennie sprzątane. Nasze pokoje były przestronne, urządzone raczej skromnie, ale łóżka bardzo wygodne. Z tarasu mieliśmy piękny widok na Moneglię. Spokojne miejsce, blisko centrum miasteczka z mnóstwem świetnych kawiarenek i restauracji. Śniadania urozmaicone, dobra kawa.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Cinque Terre