Leukada Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Sun Castle Houses Ocena: 10,0

„Wszystko, cisza, widoki, atmosfera, obsługa jednym słowem wszystko na 10+”

• Red Tower Hotel Ocena: 5,8

„Widok”

• Vergina Star Hotel Ocena: 7,5

„Bardzo miła obsługa hotelowa, zwłaszcza pani Dana :-) którą bardzo serdecznie pozdrawiamy.”

• Akroyiali Resort Ocena: 7,9

„Hotel nowy, blisko plaży i tawern. Darmowe leżaki na pobliskiej plaży. Jednak sama plaża nie zadawala. Woda bardzo zimna i mętna. Dodatkowo widok na dźwig i inne zabudowania morskie. Nieco dalej lepsza plaża w Ponti gdzie sporo serfurów. My codziennie dojeżdżaliśmy na inne plaże Lefkady, z których słynie. Na plus można zaliczyć bliskość tawern i portu. Pomimo centrum cicho. Mili właściciele i panie sprzątające. Codzienne sprzątanie. Miasteczko bardzo sympatyczne.”

• Santa Marina Hotel Ocena: 8,3

„śniadania niestety jednakowe , monotonne”

• Grand Theoni Ocena: 9,6

„hotel jest nowy, zadbany i kameralny, lokalizacja wg nas idealna, śliczna okolica,, blisko do portu z dobrymi knajpami i do plaży, Pozdrowienia dla Pań z recepcji, żałowaliśmy, że byliśmy tak krótko”

• „Przemili i gościnni gospodarze, świetna atmosfera. Czysty zarówno pokój jak i basen w obiekcie. Wyśmienite jedzenie w restauracji - kucharz dał radę... :) Cały pobyt na duży plus. Duża pomoc ze strony gospodarzy a aspekcie przybliżenia lokalnych atrakcji turystycznych. Warto tam pojechać ze względu na spokój i ciszę (oprócz piesków, które ujadały w nocy), bajecznie dzikie plaże i piękne widoki :) Polecamy ten obiekt.”

• Vessarios Ocena: 7,1

„Lokalizacja obiektu jest bardzo dobra. Blisko do plaży oraz sklepów, a zarazem na uboczu. To jest największy atut.”

• Aurora Studios Ocena: 10,0

„Alles .Die Zimmer waren sehr sauber.Freundlicher Besitzer.In der nähe Viele Tavernen mit sehr gutem Essen. Wszystko super. Wlasciciele przyjazni,sympatyczni. Ladne czyste pokoje.Duzy parking,WIFI.W poblizu Tawerny z .dobrym jedzeniem.Samochodem mozna korzystac z najladniejszych plaz. Mala plaza z czysta woda jest po drugiej stronie drogi oddalonej od Aurory okolo 100 metrow. LEVKADA to jedna z najpiekniejszych wysp greckich. Polecam.Wszystkie zdjecia Aurory sa autentyczne.”

• Poseidonio A Ocena: 9,2

„Gospodyni uśmiechnięta i bardzo pomocna. Pokoje dostaliśmy znacznie wcześniej niż powinniśmy. Na miejscu niewielki basen, za to praktycznie na wyłączność. Kameralnie, bez porównania lepiej niż w dużym hotelu z biura podróży.”

19 Najlepszych Hoteli w regionie Leukada