2. Horvátország hotelértékelések
  3. Lika-Zengg nyaralóértékelések
Lika-Zengg Hiteles nyaralóértékelések valódi vendégektől

• Apartments Luka - Villa Sunce Értékelési pontszám: 10

„Teljesen elégedettek voltunk mindennel.A szállás olyan,mint a képeken,tiszta,teljesen felszerelt,gyönyörű kilátás,a szállásadó nagyon kedves,rugalmas.Édességgel és borral vártak minket.Csak ajánlani tudom mindenkinek!”

• Apartments Paradise Értékelési pontszám: 10

„A környék gyönyörű, a szállásadó rendkívül barátságos. Remek tájékoztatást kaptunk a környék látnivalóiból. A fogadtatás igazán kiváló!”

• Apartments Novak Értékelési pontszám: 10

„Csodálatos volt a kilátás a tengerre. Az apartman felszereltsége átlagon felüli.”

• MANUELA Értékelési pontszám: 8

„Kedves fogadtatás, vendégváró falatok, tea bekészítés. Központi helyen, belvárosban. Szuper volt minden! Rugalmasság minden téren!”

• New apartment near Plitvice lakes Értékelési pontszám: 6

„Jó megközelíthetőség, szép környezet. 3 önálló hálószoba és 2 fürdőszoba. Ideális 6 ember számára.”

• Apartmani Kaštel Értékelési pontszám: 10

„Végre volt mikró,és volt mosogatógép.Nagyon igényes volt az egész apartman.”

• Holiday Apartments Soparin Értékelési pontszám: 10

„A szállás szép volt, rendezett, felszerelt.”

• LA VITA E` BELLA Novalja Értékelési pontszám: 10

„Szuper apartman 7- en kényelmesen elfértünk. Minden nagyon közel van. Csak ajánlani tudom mindenkinek.”

• Apartmani Ana Értékelési pontszám: 10

„Csodaszép hely! Valóban messze van mindentől, de nekünk ez is tetszett benne. Szállás adónk rendkívül kedves és figyelmes. Egyszerűen klassz! Semmi csicsa, mégis teljesen otthonos. ❤️”

• Apartments Zita Értékelési pontszám: 10

„Nagyon közel van a belvároshoz, boltok 200 M-re. A strand, amire jártunk egy kellemes és rövid séta alatt elérhető volt. 4 fős társaságnak pont megfelelő a szállás, gyönyörű kilátással. Hangulatos terasza van, ahol kényelmesen elfértünk.”