2. Portugalsko - hodnotenia hotelov
  3. Portugalsko - hodnotenia hotelov
Lisbon Region Overené hodnotenia Bed & Breakfast a penziónov od skutočných hostí

• Sincerely Lisboa Priemerné hodnotenie: 8

„Lokalita skvela, peso do centra par minut. Naspat trosku tazsie, lebo je to do kopca, co sme si neuvedomili a po celom dni na nohach sme mali celkom dost, dalsi den sme isli naspat radsej metrom, zastavka Avenida je hned pri hoteli. Ranajky slaby vyber, ale mile, uzasny mangovy dzus:) vytah stary a pomaly, radsej sme chodili peso, ale je to vysoko. WC na izbe nesplachovalo, ale personal to hned opravil. Celkovo to bol velmi prijemny pobyt, personal super ochotny, posledny den sme si mohli odlozit batozinu a pri odchode pouzit sluzobne wc:)“

• Feeling Parque 56 Priemerné hodnotenie: 9

„Miesto, personal bol skvely! Vyborne ranajky! Prijemna terasa! Moznost obcerstvenia aj mimo ranajok (voda, kolaciky,…). Super prud vody v sprche.“

• Casa C'Alma Priemerné hodnotenie: 5

„Čisto“

• Le Jardin Lisbon Priemerné hodnotenie: 1

„To nie je hotel ale ubytovňa kde host musí použiť 7 kódov aby sa ubytoval a za to ze robí vrátnik musí ešte zaplatiť 60 euro za noc. Co je obyčajná zlodejina a na. WEB zatajena a jasne ze platba vopred jé nevratna“

• Pensao Estacao Central Priemerné hodnotenie: 7

„Lokalita, dobrá poloha v centre mesta, blízko k metru, izba bola čistá“

• The Hygge Lisbon Suites - Estrela Priemerné hodnotenie: 5

„Raňajky.“

• The Postcard Avenue Priemerné hodnotenie: 10

„Poloha, čistota, štýlové ubytovanie“

• Cheese & Wine Lapa Priemerné hodnotenie: 7

„Milá a ústretová slečna na recepcii“

• Pensao Nova Goa Priemerné hodnotenie: 7

„Výborná poloha v centre mesta, blízko metro a vlaková stanica Rossio.“

• DuMont Lisbon Guesthouse Priemerné hodnotenie: 9

„Krasny apartmán, v kuchyni je všetko vybavenie obrovská terasa. Komu nevadí spoločné zdieľanie priestorov odporúčam.“

30 Najlepších Bed&Breakfasts a penziónov v regióne Lisbon Region

podľa 402 062 hodnotení Bed&Breakfasts a penziónov na Booking.com