2. Francja – opinie o hotelach
  3. Francja – opinie o hotelach
Loire à Vélo Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Les Jarrieres Ocena: 10

„Fantastyczne przyjęcie, obsługa i śniadania, domowa atmosfera.”

• „Niepowtarzalne miejsce utrzymane w historycznym stylu. Czuje się ducha epoki baroku, empire zupełnie jakbyś przeniósł się w czasie. Pięknie położone Chateau przy samej Loarze. Przy zwiedzaniu zamków nocleg staje się jakby kontynuacją poznania historycznej Francji”

• „Świetne miejsce, spokojnie i cicho,piękny duży teren,konie.Świetne miejsce na wypoczynek.Pokoje zadbane,bardzo wygodne łóżko.Polecam🙂”

• „Prawdziwe życie francuskiej rodziny w chateau otoczonym winnicą. Przemili właściciele , bardzo pomocni i uczynni. Z pasją opowiadają o winnicy i winach. Degustacja i możliwość kupienia wina na miejscu. Nie jest to może miejsce o najwyższym standardzie ale jeżeli chcecie poznać prawdziwych francuzów to tam na pewno to znajdziecie. Miejsce super.”

• Le Clos du Roc Ocena: 10

„Przepiękny obiekt, idealnie czysto, super wygodne łóżka, pyszne śniadanie, bardzo miła obsługa.”

• „Przepiękny wysmakowany dwór prowadzony przez parę sympatycznych anglików na emeryturze, którzy osiedlając się we Francji stworzyli magiczne miejsce. Nie tylko okolica ale atmosfera tego miejsca jest niepowtarzalna. W najdrobniejszych szczegółach zachwyca. Przepiękny widok na Loarę i ta boska herbata.”

• „Bardzo miła obsługa i fajny klimat miła obsługa i dobre śniadanie. Polecam będę częstym gościem;)”

• „Przemili, bardzo pomocni gospodarze! Pokój czysty, bardzo estetycznie urządzony. Śniadanie super. Wszystko super! Bardzo polecam.”

• Maison Loire Ocena: 10

„Znakomity obiekt. Gorąco polecam. Doskonale położenie. Blisko dworca kolejowego. Jednocześnie w pobliżu zabytkowego centrum. W pobliżu opactwo świętego Mikołaja, zamek Blois oraz rzeka Lora. Obiekt w stylu z epoki. Bogato wyposażony na zewnątrz oraz wewnątrz. W pokojach meble z epoki oraz bogaty księgozbiór. Super łazienka z wanną. Bardzo miły oraz uczymy gospodarz. Duża wiedza historyczna oraz na temat sztuki, kultury, literatury i malarstwa. Bardzo cicha okolica. Wspaniały widok na rzekę Loarę. Wspaniały taras. Śniadania w stylu kontynentalnym zawsze ze świeżych oraz regionalnych produktów. Gospodarz na bieżąco informuje o aktualnych wydarzeniach kulturalnych oraz bogatej ofercie gastronomicznej w pobliżu. Gorąco polecam.”

• la Forge du Roy Ocena: 9

„super obiekt blisko zamku na jedną noc super”