2. Chorvatsko hodnocení hotelů
  3. Chorvatsko hodnocení hotelů
Lošinj ostrov Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Vitality Hotel Punta Průměrné hodnocení: 10

„Vynikající snídaně i večeře. Vše formou bufetu. Usměvavý personál. Už se těšíme zase na příští návštěvu. Jezdíme do této lokality pravidelně a pořád máme co objevovat. Letos jsme vyzkoušeli Velikonoce v této lokaci a opět to bylo perfektní. Už se těšíme na náš letní pobyt. Zde je vše na svém místě a pohodlně dostupné.“

• Apartments Sunshine Průměrné hodnocení: 9

„Perfektní místo, blízko moře, blízko centra, nádherná terasa ve stínu celý cen. jen je společná s vedlejším apartmánem, kde naštěstí nikdo nebyl. Tak jsem ji měli pro sebe. Perfektní pro dvě rodiny, které se přátelí. Výhled z terasy do borového háje. Krása.“

• Hotel Aurora Průměrné hodnocení: 8

„Jídlo výborné, lokalita krásná“

• Living Point Mobile Homes Průměrné hodnocení: 10

„Klidné místo s naprostým komfortem. Umístění v rámci kempu, samostatná lokalita. Obchod, bar, restaurace a půjčovna kol a padle board v místě. Přátelská atmosféra a přivítání.“

• Family Hotel Vespera Průměrné hodnocení: 9

„Velký moderní hotel Velmi příjemný, ochotný a profesionální personál Snídaně a večeře formou bufetu byly bohaté a velmi chutné, vybere se doslova každý Čistota hotelu i okolí Komunikoval jsem s hotelem dřívější check-in, protože jsme jeli přes noc a dorazili brzo ráno a pokoj byl připravený v 10:30“

• Hotel Televrin Průměrné hodnocení: 7

„Líbila se nám lokalita a ochotný personál. Taky výstava fotografií byla příjemným zpestřením.“

• Living Point Mobile Homes Průměrné hodnocení: 10

„Mobilhomy jsou umístěné na úplném okraji kempu Poljana, ve svahu přímo nad mořem. Mají úžasný výhled, velikou terasu, veškeré potřebné vybavení, parkování přímo u mobilhomu. V kempu je dobře zásobený obchod, restaurace, oblázková pláž, dokonale čisté sociální zařízení. Byli jsme tu mimo hlavní sezónu a v celém kempu byl krásný klid.“

• Glamping Tents and Mobile Homes Trasorka Průměrné hodnocení: 7

„Výhled“

• Studio Antonia Průměrné hodnocení: 9

„Rychlé jednání i reakce pronajímatelů.“

• Vitality Hotel Punta Průměrné hodnocení: 10

„Dobrý den, ostrov Lošinj je naprosto fantastický, jezdíme sem již deset let ,no a ve vašem hotelu jsme byli letos již po čtvrté a vždy jsme moc spokojeni.Jste úžasní“

Lošinj ostrov – 5 nejlepších hotelů