2. Németország hotelértékelések
  3. Alsó-Szászország nyaralóértékelések
Alsó-Szászország Hiteles nyaralóértékelések valódi vendégektől

• Ferienwohnung Nordsee mit E-Bike Verleih Értékelési pontszám: 7

„Központban van.Tenger közel. Nord See.”

• Ferienwohnung Loft 1 Értékelési pontszám: 10

„A lakásban minden megvan, amire egy családnak szüksége lehet egy nyaralás alatt. Varel kikötő ahol a szállás van nagyon hangulatos környék vendéglőkkel kávézókkal. Mi csak ajánlani tudjuk!”

• Comfort Lodging Stueckenfeld Értékelési pontszám: 10

„Kedves, segítőkész és rugalmas tulajdonosok. Tiszta, tágas, kényelmes és mindennel felszerelt apartman kulturált környezetben, csak ajánlani tudom, családi vagy üzleti útra érkezőknek. Sok ilyen magas színvonalú szállás kellene.”

• „Minden tetszett.”

• „Nagyon kedves volt a tulajdonos ajánlom mindenkinek ! Legközelebb is itt szállok meg !”

• Ottos Ferienwohnung Goslar Értékelési pontszám: 10

„Annál is jobb volt, mint ami a leírásban szerepelt. A nagyon barátságos tulajdonos (kulcsot is ő adta át) fachwerk háza melletti egykori kis üzlet lett átalakítva lakássá, így közvetlenül az utcáról nyílik. A nagy nappali-hálóban többek között kanapé, és egy naygon kényelmes kétszemélyes ágy van. A felszerelt konyhából egy kis kertecskébe jutunk, ahol regglente lehet kávézni. A wc külön helyiság a fürdőszobától. Az egész belváros fizető parkolós (nem érintett), az állomás 15 perc kényelmes séta a gyönyörű belvároson át. Egész napi mászkálás és túrázás utáni alvás eddig itt sikerült a legjobban, hála a kényelmes ágynak.”

• FREIgeist Homes - Serviced Apartments Értékelési pontszám: 10

„Nem reggeliztünk ott, a környéken sok bolt volt található.”

• Am Waldrand Értékelési pontszám: 10

„Egy ékszerdoboz! Nyugodt, csendes, mégis könnyen megközelíthető a város gyalogosan is. A béke szigete. A személyzet nagyon kedves, barátságos. Szívből ajánlom mindenkinek!”

• „Csendes nyugodt környezet!”

• Haus zur Möwe Értékelési pontszám: 3

„Kozel volt mindenhez”