3. lubelskie – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
lubelskie Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Na Szczycie Ocena: 10

„Mieszkanie bardzo czyste, nowe meble, dobrze wyposażona kuchnia, dostępny do internetu, bardzo dobry kontakt z obsługą, obsługa pomocna i miła, ogólnie polecam i warto skorzystać, bo takie wyjątkowe obiekty rzadko się trafiają.”

• Meta Biblioteka Ocena: 9

„Super mieszkanko z duszą. Przyjemnie, czysto, klimatycznie. Wszystko czego trzeba podczas pobytu. Bardzo dobry kontakt z właścicielem. Lokalizacja mieszkania - ekstra. Polecam zatrzymać się w tym miejscu :)”

• U ALEKSA Ocena: 10

„Bardzo mili i pomocni właściciele. Ładne i czyste domki. Cudowna okolica, stanowiąca świetną bazę wypadową do pieszych i rowerowych wycieczek.”

• „Bardzo dobra lokalizacja. Niedaleko Kazimierz, Janowiec i oczywiście Magiczne ogrody.”

• „Znakomity domek, super lokalizacja”

• Bruxapart Ocena: 9

„lokalizacja bardzo korzystna, wszystko bardzo dobrze zorganizowane, śniadanie było we własnym zakresie”

• „Ogólnie czysto, nowe mieszkanie”

• „Bardzo przyjemny apartament w doskonałej lokalizacji - 7 minut spacerem na rynek. Wygodne lozko sypialniane i relaksujaca wanna z hydromasażem. Polecam”

• „Wystrój i wyposażenie apartamentu i jego lokalizacja”

• „Bardzo mi się podobało, Bardzo sympatyczna i pomocna właścicielka. Świetna lokalizacja, Bardzo wygodny apartament. Serdecznie polecam.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie lubelskie

na podstawie 88 088 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com