Lunigiana Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Casa vacanze Elena Оцінка за відгуками: 9

“Цілий будинок був в нашому розпорядженні. На першому поверсі кухня, столова вітальня та ванна, а на другому- спальні та тераса. Будинок дуже затишний з Італійською атмосферою. Кондиціонеру немає, але на першому поверсі прохолодно.“

• Appartamento Armonia Оцінка за відгуками: 9

“Луже чисто і було все необхідне“

• Appartamento L'Edera Оцінка за відгуками: 9

“Квартира велика, новий ремонт, є все необхідне, зручно розташована. Нам було дуже комфортно вчотирьох.“

• Casa Stefania Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалося абсолютно все ( окрім серпантину :) але на це хазяїн не впливає :) Це місто було найяскравішим в нашій подорожі і залишиться в пам’яті назавжди. Якщо вам хочеться відчути смак справжнього італійського села та не лякає серпантин, то вам сюди. Незабутні краєвиди, чистий, гостинний дім. Дякуємо ще раз хазяйці. Вона була весь час на зв’язку та дала добрі поради.“

• Abitatt Оцінка за відгуками: 10

“Нам сподобалося все. Гарні апартмани, велика тераса, хороший сніданок. Тиха спокійна локація. Дуже привітні господарі на рецепції. Ми провели чудовий час“

• Casa Vacanze La Cicala Оцінка за відгуками: 10

“Ідеально чисте помешкання! Є все, що потрібно!“

• La Casetta Оцінка за відгуками: 10

“Це дуже незвичайне місце, відчуття від перебування дуже класні, ніби знаходишся у середньовічній Європі. Це апартаменти студія з ліжком на другому поверсі та односпальним на першому. Від перебування залишились тільки позитивні емоції! Через бурю в іншому місці, запізнювались з прибуттям на місце, але нас почекали, дуже приемно! Є міні версії гелю для душа.“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Lunigiana

на основі 8 788 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com