Madera Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Caly pobyt 6 dni - rewelacyjny. Otrzymałam pokoj z sypialnią i wyposażonym aneksem kuchennym na 6 piętrze z widokiem na basen i ogród. Bardzo czysto. Codzienne sprzatanie i wymiana ręczników. W restauracji na śniadanie bardzo duzy wybór produktów - sery, jogurty, wędliny, jajka, owoce, warzywa surowe i ciepłe, płatki, mleko, pieczywo ciasta i ciasteczka roznego rodzaju, ciepłe i zimne napoje itd.... I jeszcze jedno dla osób z alergią pokarmową dostępne mleko roslinne sojowe lub ryżowe oraz wafle ryzowe i kukurydziane. Naprawdę mozna codziennie skomponować sobie inne śniadanie. Woda w basenach (2 zew. +1 wew) czysta. W cenie dostęp do mini spa- siłownia sauna i jacuzzi. Obsługa hotelu bardzo pomocna. Autobus hotelowy do Funchal (pierwszy o g 9.30 ost. o g. 17.00).W pobliżu market Pingo Doche i duze centrum handlowe, przystanek autobusowy...Bardzo pozytywnie zaskoczyło nas dostarczone śniadanie do pokoju w dniu wylotu ze wzgledu na wczesną godzinę wymeldowania tj o 6.30. Bardzo polecam pobyt w tym hotelu. ”

• „Miła, serdeczna obsługa”

• „Mega fantastyczny ogród, bardzo czysty basen, super view:)”

• „Hotel dobry. Śniadania b.dobre i obfite , choć jadałem lepsze. Do centrum Funchal ok.20 min autobusem. Ogólnie polecam ten hotel. Odpowiedni stosunek ceny do jakości usług.”

• „Hotel polecam wszystkim, którzy jadą zwiedzać Maderę. Bardzo dobre śniadania na tarasie z pięknym widokiem. Pokój z widokiem na ocean, cichy pomimo bliskości lotniska, wygodne łóżka, bardzo dobra klimatyzacja. Dodatkowa atrakcja, lądujące i startujące samoloty ( nie przeszkadzają w spaniu) Parking przy ulicy w nocy gratis, od 8:00 do 19:00 0,2 EUR za 15 min. Na pięć nocy raz musiałem zapłacić miejsce na parkingu płatnym 0,4 EUR za 15 min.”

• Madeira Regency Club Ocena: 10,0

„Bardzo sympatyczny hotel w centrum miasta. Bardzo miła i uczynna obsługa.”

• „Personel hostelu był wyjątkowo sprawny, pomocny i przyjazny. Robi to ogromną różnicę i daje przewagę nad innymi miejscami.”

• „Bardzo przyjazny personel, świetnie prowadzone zajęcia z Aqua Zumby, bardzo smaczne śniadania, pyszne pieczywo i owoce ! Świetna lokalizacja i dostęp do plaży.”

• „Bardzo ładny i nowoczesny hotel. Wszystko na najwyższym poziomie, trzy baseny, strefa SPA i VIP. Serwis dwa razy w ciagu dnia, miły i pomocny personel mowiacy płynnie w jezyku angielskim. Wszystko na bardzo wysokim i profesjonalnym poziomie.”

• Areia Dourada Ocena: 10,0

„Byliśmy mile zaskoczeni jakością hotelu. Na wielką pochwałę zasługuje obsługa hotelu, szczególnie na wyróżnienie zasługują pracownicy recepcji. Poleczmy ten hotel ! Julian Parzy, Polska”

29 Najlepszych Hoteli w regionie Madera