Community of Madrid Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Wspaniala lokalizacja. Hotel na wysokim poziomie.Czysto, smacznie i przytulnie.”

• „Hotel ma bezpłatny transfer na i z lotniska.Bardzo wygodne łóżka, supermarket 500 m od obiektu.zameldowalismy się parę godzin przed check-in bez dodatkowych opłat.”

• „Fantastyczny hotel w najlepszej możliwej lokalizacji. Wszystkie najważniejsze atrakcje turystyczne są bardzo blisko. Czystość i komfort doskonała. Bardzo ergonomicznie urządzone wnętrze. Polecam wszystkim, którzy chcą zwiedzić Madryt.”

• „Ogólnie bardzo fajne miejsce, taras na najwyższym piętrze ma potencjał na fajne wieczorne posiadówki ze znajomymi”

• Siesta & Go Ocena: 5,4

„Obiekt bardzo czysty”

• Barbieri Sol Hostel Ocena: 9,2

„Bardzo czysto personel pomocny bez problemu dostaliśmy dodatkowy ręcznik i śniadanie wcześniej gdy o to poprosiliśmy. Obsługa jest rewelacyjna. Pozdrawiamy serdecznie wrócimy z pewnością.”

• „Wyjątkowo smaczne, różnorodne śniadanie, wielkie łóżka, możliwość skorzystania z baru i przekąsek po południu w cenie”

• „Nocowałam w pokoju 104 na 1piętrze, wygodne łóżko, duże okno balkonowe które można było otworzyć, wywiesić ubrania... Pojemna zamykana szafka na bagaż. Osobne toalety dla pań i panów. Śniadanie w cenie, dostęp do kuchnii. Przestronna przestrzeń wspólna. Doskonała lokalizacja w centrum. Polecam”

• „Doskonała lokalizacja, przemiła obsługa.”

• „mieszkanie jest na prawdę bardzo przyzwoite. Godne polecenia”

29 Najlepszych Hoteli w regionie Community of Madrid