Maharashtra Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Peshwa Ocena: 6,7

„wbrew twardości łóżka dobrze spałem. było cicho”

• „Blisko metra. Miejsce spokojne i ciche. Dużo osób więc.mozna poznać ludzi. Miła obsługa. ”

• „Obsługa pomocna przy niemal każdym problemie. Czysto, schludnie. Ręczniki i pościel we właściwym porządku. Tradycyjne śniadania, obfite i wystarczające nawet dla głodnych ludzi. Wi-fi działa bez problemów.”

• „1. Lokalizacja. Blisko centrum i dworca CST oraz Churchgate 2. Pokój ok. 3. Ciepła woda bez zarzutu 4. Czysto 5. Bardzo miły personel. Wpuszczono nas do pokoju już o 9 rano. ”

• Hotel Sea Princess Ocena: 7,5

„Śniadanie. WiFi”

• The Sahil Hotel Ocena: 7,1

„Bardzo dobra lokalizacji na wypady po Bombaju i pociągiem poza miasto (parę kroków od Mumbai Central Station). Komfortowe pokoje, chociaż trochę mało miejsca, zwłascza dla bagażu. Pomimo lokalizacji w centrum cicho i przytulnie. Bardzo dobrze się śpi. Niestety. Kawa na śniadanie (i w pokoju) tylko w wersji Instant z torebki. Nie najlepszej jakości. Bardzo brudne wykładziny w całym obiekcie. Bardzo zimno w holu wejściowym. Śniadanie podawane w tymczasowej restauracji. Też zimno. Obsługa miła, ale mało zainteresowana klientem. Śniadania dość monotonne, wybór słaby i nie zmienia się. Ceny w restaurcji przystępne.”

• Hotel Star Palace Ocena: 3,8

„Śniadanie było bardzo złe. Trzy tosty posmarowane masłem i kawa, podane do pokoju, gdzie nie było stolika ani krzesła”

• Hotel Kumkum Ocena: 9,2

„Pokój komfortowy, czysty. Wygodne łóżko. Posiłki można jeść na miejscu w cenach jak na mieście. Szczerze polecam. W recepcji można wymienić pieniądze po kursie w kantorach. Super udogodnienie. Z lotniska do hotelu taxi prepaid 420 rupii.”

• The Leela Mumbai Ocena: 10,0

„Wszystko dosłownie było super! najwieksze i najmilsze zaskoczenie kuchnia. Wszystkie potrawy serwowane na sniadanie lunch czy kolacje gładziły podniebienie moje i moich partnerów buiznesowych. Bravo dla szefa kuchni !!!”

• „Bardzo smaczne posiłki”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Maharashtra