2. Španielsko - hodnotenia hotelov
  3. Španielsko - hodnotenia hotelov
Provincia Malaga Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Apartamentos Centro Mármoles Priemerné hodnotenie: 4

„tiché miesto, v pešej vzdialenosti od stanice vlaku z letiska Malaga a od centra mesta“

• Hotel Sur Málaga Priemerné hodnotenie: 10

„Ochota personalu“

• „..“

• Hotel Málaga Nostrum Airport Priemerné hodnotenie: 9

„Hotel bol blizko letiska, preto sme si ho aj vybrali, leteli sme skoro rano. Personal bol v pohode, vybavenie tiez.“

• Fantastic Cosy Apartment Priemerné hodnotenie: 8

„pacila sa mi velmi lokalita. trosku mi vadil smrad v kupelni iduci z kanalizacie, inac dokonale ubytovanie“

• Occidental Torremolinos Playa Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko super pomer- cena kvalita 🙂“

• „Perfektní technický stav objektu, žádné náznaky opotřebení. Super ochota pronajímatele, nejen vše objasnit, co a jak funguje, ale taky zájem o to, co chceme podniknout, snaha poradit, vysvětlit apod. Velmi příjemný a přátelský chlapík je Juan. Super je klid okolo, nikdo Vás reálně neruší, příjemná vesnická atmosféra se vším všudy. Byla to super základna pro podnikání výletů autem kamkoliv v Andalusii, nikoho nerušíte, když se vracíte pozdě. Dobré obchody k dispozic poblíž, pláž v dosahu 20 - 30 minut autem, stejně tak restaurace. Ideální pro dovolenou s dětmi - u bazénu je máte pěkně pod dozorem. A když jste venku dlouho do noci, nikoho nerušíte. Měli jsme strach z ostrého slunce a veder v létě, ale u Juana bychom si to dokázali představit klidně přežít a zároveň si to užít. Květnová sklizeň pomerančů byla příjemná.“

• „Poloha, personál, čistota, parking“

• Don Alfredo Priemerné hodnotenie: 10

„Skvelá lokalita - pár metrov pešo od centra. Výborný pomer kvality a ceny. Raňajky v cene, veľmi slušné.“

• Hotel Málaga Vibes Priemerné hodnotenie: 10

„Dobre raňajky, milí personál a príjemná strešná terasa.“